Pliki flv android

Czy masz plik flv na swoim telefonie i nie możesz go odtworzyć? Jeżeli tak to poniżej opisujemy co to własciwie sa za pliki flv oraz jakim programem je odtworzyć. Odtwarzacz filmów vlc

 

pliki flv

 

Pliki FLV są to pliki video, jest to skrót od FLash Video i został opracowany przez firmę Macromedia. Smartfony raczej domyślnie nie posiadają kodeków do odtwarzania tego formatu plików, tak wiec trzeba skorzystać z programów do odtwarzania video oferujących obsługę plików flv. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych tego typu aplikacji.

 

Odtwarzacz flv na androida

Program MX Player Pro jest to jeden z ciekawszych programów do odtwarzania filmów na androida, przede wszystkim obsługuje bardzo wiele formatów filmów dzięki czemu nie trzeba instalować kilku rożnych odtwarzacz. kolejna jego cecha jest łatwy wygląd oraz intuicyjna prosta obsługa.

 

MX-Player

 

Kolejny program do odtwarzania filmów na androida to BSPlayer FULL, który obsługuje miedzy innymi takie formaty jak  AVI, DivX, FLV, MKV, MOV, MP4, M4V, rmvb, wmv, 3gp, mp3 a do tego ma możliwość odtwarzania strumieniowego bezpośrednio ze stron oferujących oglądanie filmów.

 

Dość rozbudowana aplikacja RockPlayer Universal oferująca szereg ciekawych funkcji. Przede wszytkom program oferuje bardo wiele formatów plików, które potrafi odtwarzać. Doskonale radzi sobie także z bardzo dużymi plikami.

 

RockPlayer Universal v1.6.3

 

Kolejny bardzo popularny program to MX Video Player + kodeki potrafiący odtwarzać między innymi 3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid i oraz wiele innych niestandardowych rozszerzeń, z którymi inne programy sobie nie radzą. Dodatkowo program odtwarza napisy w filmach

 

Odtwarzanie flv na androidzie

Odtwarzaczy filmów na androida jest bardzo wiele aczkolwiek nie wszystkie są warte uwagi, powyżej wymieniliśmy zaledwie kilka tych najwyżej ocenianych przez użytkowników.

 

 

Artykuł podobny to tego: Jak otworzyć plik 3gp | Android hasło na folder | Plik exe android | Pliki SIS