Zegarki na telefon za darmo

Standardowy zegarek w telefonie może się dość szybko znudzić, czemu by nie zainstalować zegara bardziej nowoczesnego czy też wyglądającego oryginalnie jak zegar z domina bądź w kształcie prawdziwego zegarka.? Zegarki na Androida

 

zegarek na androida

 

Zegarki na telefon

Aplikacji zegarków jest bardzo wiele, zazwyczaj różnią się przede wszystkim wyglądem oraz ilością dostępnych funkij. Postaramy się wybrać te najciekawsze.

Aplikacja Night Clock przedstawia dość popularny w naszych domach zegar z cyferkami podświetlanymi na czerwono, przeznaczony jest głównie dla osób podłączających telefon w stacje dokującą dzięki czemu z telefonu możemy zrobić domowy zegar.

 

zegarek-na-androida2

 

Zegarki na android
Aplikacja Wave Alarm jest to to zegar przede wszystkim o ciekawym wyglądzie, wyświetlający dodatkowo pogodę, dzień tygodnia. Posiada także funkcję automatycznego dostosowywania jasności ekranu w zależności od pory dnia. Dodatkowo zegarposiada funkcję budzika, który można w ciekawy sposób wyłączyć, tzn jeżeli chcemy włączyć drzemkę wystarczy że machniemy ręka nad telefonem i budzik się wyłączy i zadzwoni ponownie np za 15 min.Jako ciekawostka Mówiący Zegar: TellMeTheTime, (mówiący zegarek) co określona ilość czasu aplikacja będzie nam mówiła, która jest aktualnie godzina. Dużo motywów do wyboru oraz opcji kolorystycznych. Zegar mówi godzinę w kilku językach np  języku angielskim, niemieckim, Francji, hiszpański, włoski, polski, turecki, portugalski. Wypowiadanie czasu dodatkowo może być aktywowane na kilka sposobów. Naciskając przycisk zestawu słuchawkowego bądź pocierając dłonią czujnik zbliżeniowy, określony. przedział czasu.

 

Wave Alarm

 

Widgety zegara
Cyfrowy LCD zegar widget – ładnie wyglądający widget, wyświetlający godzinę w kolorze niebieskim, pomarańczowym bądź zielonym

 

Cyfrowy-LCD

 

Widget Clock wyświetlający godzinę z różnymi motywami jak marihuana czy też znak toksyczne itp. Dużo motywów do wyboru. Dodatkowo wiele możliwości zmiany koloru zegarka, czcionki, tła itp.

 

zegarek-an-telefon

Tagi dla artykułu:zegarki na telefon chomikuj ; darmowe zegarki na telefon ; zegarki z androidem