W tym dziale znajdują się opisy Najciekawszych Gadżetów szpiegowskich, czyli mini kamer ukrytych w przedmiotach codziennego użytku.

Dyktafon Cyfrowy ukryty w zapalniczce jest to produkt dla ludzi którzy chcieli by w sposób zupełnie dyskretny nagrać np. rozmowę

z pracownikiem bądź pracodawcą.

 dyktafon cyfrowy

Tym razem pod lupę wzięliśmy kolejne urządzenie szpiegowskie, popielniczkę - podsłuch gsm, wyposażoną w bardzo czuł mikrofon wykorzystujący sieć gsm. We wcześniejszym artykule opisywaliśmy podsłuch gsm, ta popielniczka jest podobny urządzeniem także wykorzystującym sieć gsm do podsłuchiwania, ale opiszmy jeszcze raz zasadę działania dla ty który nie czytali poprzedniej recenzji podsłuchy gsm.

podsłuch gsm

 

Przyjrzyjmy się jednemu z ciekawszych gadżetów szpiegowskich dostępnym na naszym rynku w przystępnej cenie z duża funkcjonalnością.

Gadżet z ukrytą kamerą który nas zaciekawił to zegarek na rękę który oprócz kamery nagrywającej w dobrej rozdzielczości posiada także wbudowany mikrofon którym możemy nagrywać sam dźwięk bez video. Na pierwszy rzut oka zegarek niczym się nie wyróżnia wśród innych zwykłych zegarków, tak jak wszystkie także ten odmierza czas więc jest w pełni funkcjonalnym zegarkiem.

gadżet szpiegowski

Nasz gadżet wyróżnia się tym  że ma wbudowaną kamerę oraz mikrofon jednocześnie zachowując gabaryty normalnych zegarków.

Podsłuch GSM RS900 czyli jak Podsłuchiwać Skutecznie. Dziś przyjrzyjmy się gadżetowi szpiegowskiemu o wymownej nazwie podsłuch gsm. Jak sama nazwa wskazuje urządzenie wykorzystuje sieć gsm w procesie podsłuchiwania, poniżej opiszemy dokładnie na jakiej zasadzie działa ten posłuch, oraz jak to jest że ma zasięg na cały świat oraz czy warto zakupić taki gadżet.

podsłuchy

części oraz serwis telefonów komórkowych