Najprostsze gry są jednocześnie najbardziej popularne, najczęściej użytkownicy szukają darmowych gier dzięki którym nie będą się nudzić. Jedną z najpopularniejszych gier jest gra w kulki Android. (Gra w kulki zuma)

 

gra-w-kulki

Telefony dotykowe obecnie zdominowały rynek smartfonów, tego typu telefon oferuje także ciekawy sposób sterowania w grach, wykorzystujących żarowo ekran dotykowy jak i np żyroskop, dlatego poniżej przedstawiamy gry na telefon dotykowy, które naszym zdaniem jak i zdaniem internautów są najciekawsze i cieszą się największą popularnością wśród graczy.

 

gry na ekran dotykowy

Postanowiliśmy wybrać 10 najlepszych gier roku 2012 które były najczęściej wybierany przez użytkowników telefonów dotykowych. Gry na androida są coraz bardziej rozbudowane i posiadają coraz lepszą grafikę do obsługi której trzeba mieć coraz szybszy telefon.

 

najlepsze gry android

Nie samymi grami akcji użytkownicy androida żyją, czasem dobrze jest trochę pomęczyć szare komórki. Poniżej przedstawiani kilka ciekawych gier logicznych na androida, które rozruszają nasze szare komórki.

 

gry-logiczne-na-androida

Gra The Sims Free Play jest to kolejna część kultowej serii The sims znanej zwłaszcza z tytułów na PC firma Electronic Arts udostępniła grę za darmo co bardzo cieszy fanów tej serii.

 

sims Free play

części oraz serwis telefonów komórkowych