GorillaGlass

Gorilla Glass Test

Wiele osób zastanawia się jak wytrzymałe są ekrany dotykowe Gorilla Glass i czy warto wybrać telefon z taką szybką, poniżej zamieszczamy filmik z testów na Samsung Galaxy S3 oraz iPhone 5.

GorillaGlass

 

Filmik jest w języku angielskim, aczkolwiek warto zobaczyć jak wytrzymała na uszkodzenia jest szybka Gorilla Glass 3 w modelu Samsung Galaxy S3 oraz iPhone 5, który zostaje uderzany nożem kuchennym.

 

Jak widać było na filmie ekran mimo uderzania nożem nie został uszkodzony, dzięki temu że szybka Gorilla Glass 2 jest znacznie grubsza niż szybka w ekranach dotykowych dużo tańszych modeli telefonów. Pod koniec na filmiku widać uszkodzenia obudowy na krawędziach iPhone-a oraz delikatne ślady na powierzchni szybki. W modelu Galaxy S3 szybka jest praktycznie nie naruszona a drobne ślady powstałe od noża dają się zetrzeć. Niestety nie wiadomo czy użyty noż był ostry, aczkolwiek mimo wszystko widać że szybka jest całkiem wytrzymała. Oczywiście to nie znaczy że nie da jej się uszkodzić. Podobnie odporna była szybka GorillaGlass 2.

 

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa