Po pojawieniu się w sklepach urządzeń mobilnych typu Tablety, Smartfony czy też Nawigacji GPS firmy Goclever wiele osób zaczęło sie zastanawiać co to jest za firma i czy warto zakupić urządzenia tej firmy. Goclever opinie o firmie

firma goclever

 

 Firma GOCLEVER SP Z O O została zarejestrowana w Polsce w 2006 roku w poznaniu. Firma zasłynęła w 2012 wprowadzając do sieci biedronka tablety w bardzo niskiej cenie co przysporzyło jej dość dużą popularność. Urządzenia tej firmy produkowane są w Shenzhen w Chinach jak oczywiście większość tego typu urządzeń.

 

Przeczytaj również: Prestigio co to za firma

 

Smartfony goclever

Obecnie produkty tej firmy można znaleźć zarówno w marketach jak i sklepach internetowych, produkty tej firmy cechuje przede wszystkim niska cena w stosunku do wielkich znanych marek, niestety często niższa cena jest kosztem jakości komponentów.

 goclever-tab-r973-tablet2

 

Temat, który może cię zaciekawić: Zegarki na telefon za darmo

 

Goclever jaka to firma

Przeglądając internet chciałem się dowiedzieć nieco więcej na temat sieci serwisów i ogólnie jak wyglada naprawa tabletów goclever i niestety opinie na forach nie są zbyt pochlebne.

 

Firma goclever opinie

 

Jeżeli korzystałeś w produktów tej firmy będziemy wdzięczni jeżeli podzielisz się opiniom w komentarzu.

 

Komentarze  

#1 Bartek 2016-01-17 09:34
ja tam nie polecam tej firmy, jak mi się popsuł telefon to w żadnym serwisie nie chcieli go naprawić bo mówili że części się nie da dostać
#2 Waldi 2016-10-24 14:35
Uwaga na tą firmę !!! Robią tak sprzęt żeby po określonym czasie ulegał awarii. Mój tablet po tym jak skończyła mu się gwarancja wybuchł w szafie. Przyczyną była bateria, która go rozsadziła od środka. Jak do nich napisałem i wysłałem zdjęcia to zaoferowali się naprawić na mój koszt. Tablet w częściach, wyświetlacz rozwalony - ciekawe ile bym zapłacił za naprawę. Olewają swoich klientów to olejcie i ich.

Dodaj komentarzAnti-spam: complete the task

części oraz serwis telefonów komórkowych