Firma myphone, krótkie info. Na rynku możemy znaleźć wiele smartfonów tej firmy, wiele osób szuka także informacji na temat producenta tych telefonów jego wiarygodności jeżeli chodzi później o gwarancję.

my


Myphone smartfon

Więc od początku. Firma myphone Sp. Z O.O. istnieje na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprowadzaniem telefonów jak i tabletów pod własnymi nazwami w przypadku smartfonów jest to myphone a jeżeli chodzi o tablety jest to myTab. Jest to Polska firma z siedzibą we Wrocławiu należy do Grupy Kapitałowej firmy TelForceOne, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów do teflonów.

 

Może cię zainteresować temat: Goclever co to za firma

Tablety z biedronki

Produkty tej firmy można znaleźć także na Słowacji czy też w Czechach na Ukrainie, łowie w sumie w ponad 10 krajach. Obecnie w portfolio firmy znajduje się ponad 20 różnych modeli Smartfonów jak choćby myPhone 9015 VERSEpro, który jest gorszą kopią telefonu BlackBerry, czy też myphone telefony z serii Infinity II LTE, model Q-Smart LTE czy też Luna, Cube. Najtańsze modeli telefonów jak i tabletów często można nabyć w biedronce.
Firma mytab

Jeżeli chodzi natomiast o jakość urządzeń, które importują to tu zdania użytkowników są podzielone, na pewno firma walczy z wielkimi producentami ceną, która jest dużo niższa w porównaniu z urządzeniami wielkich korporacji.

Dodaj komentarzAnti-spam: complete the task

części oraz serwis telefonów komórkowych