Colorovo co to za firma

Firma colorovo? Kontynuujemy serię artykułów na temat mniej znanych firm które zajmują się dystrybucją urządzeń elektronicznych takich jak smartfony, tablety, akcesoria dla drukarek, baterie zewnętrzne pod własną marką. Tym razem chcielibyśmy napisać dwa słowa o firmie Colorovo, której urządzenia możemy znaleźć w marketach jak i sklepach internetowych. Polscy producenci smartfonów.
Przeczytaj również temat: Chińskie Tablety

colo

Colorovo power bank

Zacznijmy od tego że jest to polska marka, która zaistniała w 2011 roku a należąca do firmy ABC Data Polska, której siedziba mieści się w warszawie. Wśród różnych produktów firmy znajdziemy między innymi tablet colorovo citytab vision 8.1 3d, Colorovo CityTab Supreme 10.1 czy też Vision 7 bądź smartphone CityTone Lite Dual Sim. (producenci smartfonów)
Smartfon polskiej produkcji

Nie jest żadną tajemnicą że produkty tej firmy produkowane są w chinach tak samo jak produkty znanych marek. Colorovo oferuję dużo tańsze urządzenia w porównaniu do wielkich koncernów o zbliżonych parametrach. Co ciekawe pojawiły się informację o tym że firma Abc Data rezygnuje z własnej marki Colorovo pod która oferuje wiele produktów.

Podobny artykuł:Prestigio co to za firma

Tablety colorovo

Podsumowując: Tablety jak i smartfony tego producenta charakteryzują się dojść niską awaryjnością, jednak tak jak w każdym tego typu artykule i tym razem chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na brak części zamiennych do tych urządzeń. O ile w okresie gwarancyjnym naprawa zostanie wykonana w autoryzowanym serwisie o tyle po okresie gwarancyjnym możecie mieć problem z naprawą w lokalnym serwisie bądź na własną rękę a autoryzowany serwis podejmie się naprawy, która może być dla was nieopłacalna.

Zapoznaj się: Tanie Tablety Ranking