Darmowe Doładowania Orange

Tym razem testowaliśmy darmowe doładowanie orange, jako iż jest to jedna z popularniejszych sieci w Polsce, spodziewaliśmy się bardzo wielu rożnych programów do generowania kodu na doładowanie orange jak i różnych stron oferujących kod do doładowania orange.

 

darmowe doładowania orange

 

 

Najpierw natrafiliśmy na listę kodów, było ich około 100 po wpisaniu kodu mieliśmy otrzymać 10zł jako iż miało to być test wpisaliśmy 5 losowych kodów z listy i nie uwierzycie….! Tym razem także się nie udało co wogóle nas nie zdziwiło, ale nie zrażeni niczym rozpoczęliśmy dalsze poszukiwania możliwości doładowania naszej karty z orange.

 

 

Darmowe doładowania do orange
Reklam na darmowe doładowania orange 10 zł było mnóstwo, na jednej stronie mieliśmy tylko kliknąć w jakiś link, który przeniesie nas do generatora kodów, po kliknięciu wyświetliło się kilka reklam i zostaliśmy przeniesieni na kolejna stronę, która z doładowaniem telefonu nie miała nic wspólnego, tak więc kolejny dziwny sposób na zainteresowanie swoją stroną użytkowników.

 

Na kolejnej stronie ukazał nam się kolejny program generujący kody orange na doładowanie 10zł 30zł i 50zł. Pobraliśmy program a następnie przeskanowaliśmy go pod kątem wirusów, ponieważ niestety niektóre z tych „magicznych” generatorów posiadają dodatkową niespodziankę w postaci trojana.

 

kody-orange

 

Po uruchomieniu  programie wybraliśmy skromnie doładowanie na 10zł po czym został wygenerowany kod na doładowanie. Rozpoczęliśmy wprowadzenie kodu, bardzo starannie go przepisując, szkoda byłoby się pomylić i zmarnować okazje na 10zł. Niestety po 3 próbach wpisania kodu, na koncie dalej było pusto. W sumie wygenerowaliśmy losowo 6 kodów i każdy z nich był wpisany 3razy, żaden kod doładowania orange nie spowodował doładowania konta, tak więc jet to kolejny program, który jedyne co potrafi marnować wasz czas.

 

Darmowe kody na orange

Czyli po raz kolejny okazało się że nie ma metody na darmowe doładowanie orange, najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z oficjalnych programów lojalnościowych i zbieranie punków bądź korzystanie z pośredników przy doładowaniu, często przy doładowaniu np za 50zł można otrzymać dodatkowo do 30%.

Przeczytaj także nasze inne artykuły:Jak dzwonić za darmo

Telewizja w Telefonie

Darmowa Nawigacja Android

 

Tagi dla Artykułu: darmowe doładowania orange chomikuj ; kody na darmowe doładowania orange