Darmowe Doładowania Play

Z doładowaniami do sieci play jest podobnie jak w przypadku sieci Plus. Znależliśmy wiele programów generujących darmowy Kod doładowania play, kwestia czy działają co sprawdziliśmy.

generator copy

 

 

Niestety wszystkich tych programów nie da się sprawdzić jest ich tak wiele, oczywiście autorzy tych programów zapewniają że program jest czternasto cyfrowy kod, który doładuje nasz telefon o 10zł albo 30zł czy tez 50zł Oczywiście brzmi wspaniale, który z nas by nie chciał otrzymywać darmowego doładowania za 50zł raz na tydzień.

 

Darmowe doładowanie do play

Autor generatora kodów twierdzi, że program łączy się z serwerami sieci play i pobiera kody doładowania, brzmi wspaniale dlatego postanowiliśmy przetestować program. Co nas zdziwiło na samym początku to że autor programu na darmowe doładowanie play nie chce żadnych pieniędzy za swój program i udostępnia go zupełnie za darmo pomagając ludziom i doładowując ich telefony.

 

Doładowanie do play za darmo

Po pobraniu programu, który zajmował ok 2MB okazało się iż faktycznie łączy on się z internetem w niewiadomym celu. W programie jest przycisk generuj kod, czyli wygląda bardzo prosto, naciskamy przycisk i otrzymujemy Doładowanie play za darmo. Po naciśnięciu przycisku faktycznie kod został wygenerowany i nawet posiadał 14 cyfr , jako że kartę z playa posiadaliśmy więc rozpoczęliśmy proces doładowania jako iż byliśmy mało pazerni wygenerowaliśmy kod na doładowanie za 10zł. Pierwsza próba wprowadzenia kodu nie powiodła się bądź kod był nieprawidłowy? Aczkolwiek spróbowaliśmy po raz kolejny i także się nie udało.

 

generator-plusa copy

 

Doładowanie play za darmo

W sumie wygenerowaliśmy 5 kod na doładowanie play , które średnio wprowadzaliśmy po 3 razy i niestety ale nie udało się doładować telefonu. Tak więc po tych kilkunastu próbach postanowiliśmy się poddać, ponieważ szybciej jest zarobić 10zł na kod w sklepie niż próbować dalej generując kody, które prawdopodobnie nigdy nie będą działać. Ogólnie przetestowaliśmy dwa podobne programy i nie udało nam się doładować telefonu, tak więc tym sposobem nie otrzymacie darmowego doładowania.

 

Tagi dla Artykułu: doładowanie konta w play ; doładowanie karty play ; darmowe kody play ; doładowanie play za free