darmowe dzwonienie z internetu

Jak dzwonić za darmo

Darmowe dzwonienie to temat który przewija się na wielu forach, internauci szukają sposobu na darmowe połączenia bądź na wysyłanie darmowych smsów, zwłaszcza ci którzy dużo dzwonią i piszą. Poruszaliśmy już temat oglądania telewizji w telefonie i jak oglądać telewizje za darmo więc przyszedł teraz czas na darmowe rozmowy oraz jak dzwonić za darmo na komórkę.

 

darmowe dzwonienie z internetu

 

 

Wbrew pozorom nie ma nic za darmo, czasem wydaje się że dostaliśmy coś jest bezpłatne, aczkolwiek zawsze ktoś za to musi zapłacić jak nie my to reklamodawcy czy tez będzie to rodzaj promocji i płaci właściciel.

Pierwszym sposobem na darmowe połączenia telefoniczne jest strona www.reklamofon.pl za pośrednictwem której możemy bez opłat dzwonić, wystarczy się zarejestrować. Na stronie w pierwszym kroku wybieramy sponsora, następnie udzielamy informacji na temat swojej płci oraz wieku. W ostatnim kroku podajemy swój numer oraz numer osoby do której chcemy zadzwonić. Jak większość stron oferujących darmowe połączenia, mamy ograniczenie jedynie do telefonów stacjonarnych

 

Darmowe dzwonienie z internetu

Kolejny sposób nie jest do końca darmowy ale, mimo wszystko bardzo opłacalnym jest virtualny operator. Rejstrujemy się na stronie operatora voip na przykład VoipCheap bądź Voipdiscount i doładowujemy swoje konto kwotą 10€ i od tej pory co tydzień będziemy mieć do dyspozycji 300 darmowych minut, które będą się odnawiać co tydzień przez cały rok, tak więc jeżeli zmieścisz się w limicie 300 minut tygodniowo rozmowy będą zupełnie darmowe, a po przekroczeniu darmowych minut za połączenie będziemy płacić według cennika jakieś 7gr za minute co i tak jest bardzo mało.

 

darmowe-rozmowy-skype

 

Z innych metod stosowanych przez użytkowników z smartfonów, dzięki którym można dzwonić bezpłatnie jest używanie skyp-a z jednego telefonu na drugi który posiada zainstalowanego skypa, wiąże się to oczywiście z dostępem do internetu a najlepiej z posiadaniem nielimitowanego internetu na telefonie. Co jakiś czas powstają strony typu reklamofon czy zajfon, które jednak dość szybko kończą swoja działalność ze względu na nieopłacalność tego typu przedsięwzięcia.

 

Tak więc ci którzy szukają sposobu na darmowe rozmowy telefoniczne przez internet niestety trochę się rozczarują, ponieważ nie ma sposobu na dzwonienie zupełnie za darmo z nielimitowaną ilością minut i to jeszcze na komórki. Natomiast jeżeli szukasz sposobu na tanie dzwonienie na stacjonarne czy tez komórki to i owszem znajdziesz ofertę wielu operatorów voip którzy oferują połączenia już od 1gr a wielu z nich po jednokrotnym doładowaniu wręcz daje wiele darmowych minut i nie wymagają systematycznego doładowania konta.

Przeczytaj także nasze inne artykuły:

Telewizja w Telefonie

Darmowy Internet w Telefonie

plik 3gp

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa