Komórki dla seniorów

Komórki dla starszych osób– z nowoczesnymi funkcjami, a tym bardziej smartfon, to wynalazek odpowiadający potrzebom młodych ludzi. Starsze osoby na ogół mają poważne problemy z ich obsługą, a z uwagi na fakt, iż kompletnie nie czują się na siłach, aby móc swobodnie wykonywać połączenia za ich pośrednictwem, rezygnują z zakupu urządzenia, które pozwala na bezprzewodową komunikację.

dla starszych

Ale na szczęście producenci pomyśleli również o seniorach, opracowując specjalnie dla nich telefony wyróżniające się przede wszystkim banalną obsługą.

Warto przeczytać także: Telefon z androidem do 500 zł

Telefon dla starszych ludzi

Dla seniora to prostej konstrukcji urządzenia, które zapewniają nie tylko komfortowe użytkowanie, ale również zupełnie bezstresową obsługę. Tego rodzaju telefony na ogół wyróżniają się prostym interfejsem, atrakcyjnej wielkości wyświetlaczem, łatwym zapisywaniem numerów, dużymi klawiszami, dużymi napisami ikon, mocnym głośnikiem i wytrzymałą baterią, a także wytrzymałą konstrukcją.

Wśród telefonów dla seniorów są poniższe modele:

Maxcom MM 432 BB Poliphone/Big button

 • Maxcom MM 43

  Maxcom MM 560 BB
  Maxcom MM 560 BB

 • Maxcom MM720
 •  Maxcom MM720

  myPhone Halo 2

  myPhone Halo 2

Z innej kategorii: Tablety z modemem 3G

Alcatel 2000

Alcatel 2000

Sencor Element P001S

Sencor Element P001S
Manta Senior Phone Tower MS1704

Manta Senior Phone Tower MS1704

Komorka dla seniora

To tylko niektóre z łatwo dostępnych telefonów przeznaczonych dla seniorów. Wszystkie łączy niezwykle atrakcyjna cena. Nie są zbyt drogie, a to jeszcze bardziej motywuje do dokonania zakupu. Wygląda więc na to, że również pod kątem ceny, telefony tego typu przystosowane są do potrzeb osób starszych, dzięki czemu ich zakup wcale nie rujnuje domowego budżetu.