Myphone co to za firma

Firma myphone, krótkie info. Na rynku możemy znaleźć wiele smartfonów tej firmy, wiele osób szuka także informacji na temat producenta tych telefonów jego wiarygodności jeżeli chodzi później o gwarancję.

my


Myphone smartfon

Więc od początku. Firma myphone Sp. Z O.O. istnieje na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprowadzaniem telefonów jak i tabletów pod własnymi nazwami w przypadku smartfonów jest to myphone a jeżeli chodzi o tablety jest to myTab. Jest to Polska firma z siedzibą we Wrocławiu należy do Grupy Kapitałowej firmy TelForceOne, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów do teflonów.
Może cię zainteresować temat: Goclever co to za firma

Tablety z biedronki

Produkty tej firmy można znaleźć także na Słowacji czy też w Czechach na Ukrainie, łowie w sumie w ponad 10 krajach. Obecnie w portfolio firmy znajduje się ponad 20 różnych modeli Smartfonów jak choćby myPhone 9015 VERSEpro, który jest gorszą kopią telefonu BlackBerry, czy też myphone telefony z serii Infinity II LTE, model Q-Smart LTE czy też Luna, Cube. Najtańsze modeli telefonów jak i tabletów często można nabyć w biedronce.
Firma mytab
Jeżeli chodzi natomiast o jakość urządzeń, które importują to tu zdania użytkowników są podzielone, na pewno firma walczy z wielkimi producentami ceną, która jest dużo niższa w porównaniu z urządzeniami wielkich korporacji.