Najlepsze programy partnerskie

Najlepsze programy partnerskie – ranking najciekawszych programów afiliacyjnych. Jak działa program afiliacyjny? Opiera się on na współpracy pomiędzy firmą, która sprzedaje konkretne produkty, a partnerem, który te produkty reklamuje. Wśród form reklamy dominuje umieszczanie linków i banerów na swojej stronie internetowej. Wynagrodzenie otrzymuje się zazwyczaj od każdej transakcji dokonanej poprzez naszą stronę, czyli niejako z naszego polecenia. Najlepsze programy partnerskie oferują prowizje rzędu 30% wartości zamówienia w przypadku suplementów co daje średnio 50 zł od zamówienia

Program afiliacyjny – ile można zarobić?

Jeśli traktujemy udział w programach partnerskich jako dodatkowe źródło utrzymania, swobodnie i bez większego trudu uzyskamy kilkaset złotych miesięcznie. Jeśli poświęcimy na to więcej czasu i zaangażujemy się w kilka programów, a dodatkowo będziemy kreatywni, możemy liczyć na kilka tysięcy złotych dochodu miesięcznie co nie jest trudne do wypracowania.. Najlepsi potrafią na udziale w programach partnerskich zarobić nawet 20 tysięcy złotych miesięcznie.Programy partnerskie zarabianie

Kluczem do sukcesu jest wybór programu dostosowanego do naszych predyspozycji i umiejętności. Nie bez znaczenia jest także tematyka prowadzonej przez nas strony, portalu czy bloga. Powinna ona być dostosowana do rodzaju reklamowanych produktów. Poniżej przedstawiamy najlepsze programy partnerskie na rynku polskim i światowym.

  1. SuProfit – (Kategoria Suplementy) – W ofercie znajdują się suplementy diety na odchudzanie, suplementy dla mężczyzn itp. Prowizję do 40%. Niski próg wypłaty już od 50 zł co jest dużym atutem, jest to polski program partnerski. Ważność ciasteczek 90 dni

2. Easy Markets (Kategoria finanse)– jeden z kluczowych programów finansowych. Największe zalety tego brokera to wysokie prowizje, doskonałe rekomendacje wśród użytkowników, a także wiarygodność i wypłacalność. Wsparcie dla partnerów stoi na wysokim poziomie, możemy też liczyć na pomoc w języku polskim.

A co idzie za popularnością tego programu partnerskiego jest bardzo duża konkurencja i ciężko w nim zarobić nie posiadając własnej strony o dużej liczbie odwiedzin.


3. MyLead (Kategoria Subskrypcie SMS) – początkowo program afiliacyjny MyLead był oparty na subskrypcjach SMS premium. Obecnie zawiera on również tradycyjne programy sklepów internetowych i firm pożyczkowych. Plusem tego programu jest szeroki wachlarz dostępnych produktów i stawki na dobrym poziomie. Opinie użytkowników są niemal wyłącznie pozytywne, co świadczy o wiarygodności tego programu.


4. Cash in Pills (Kategoria Suplementy Diety)– uczestnicy tego programu mogą liczyć na wysokie prowizje do 30% i produkty z popularnych kategorii, takich jak odchudzanie, kosmetyki czy suplementy diety. Na wysokim poziomie stoi również wsparcie dla partnerów. Ten program afiliacyjny to dobry wybór dla tych osób, które stawiają pierwsze kroki w dziedzinie programów partnerskich.

Z innej kategorii: Colorovo co to za firma


5. Ceneo (Kategoria Porównywarki Cen) – prowizję w tym programie otrzymujemy wówczas, gdy klient przejdzie z naszej witryny do stron sklepów internetowych obecnych w porównywarce i dokona zakupu. Średnio 0,10 gr za kliknięcie Pieniądze wypłacane są również za zakupy dokonywane bezpośrednio w Ceneo. Jedynym minusem są niezbyt wysokie prowizje, które można jednak łatwo zrekompensować dużą liczbą zrealizowanych transakcji. Z całą pewnością można ten program polecić jako sprawdzony i godny zaufania.


6. Easy Profits (Kategoria Suplementy Diety) – program afiliacyjny, który opiera się na sprzedaży suplementów diety, kremów. Jego najważniejsze plusy to wysokie prowizje (do 30% wartości zamówienia), kompleksowe wsparcie opiekuna oraz dobrej jakości materiały promocyjne.


7. Intymnosc.pl  (Kategoria Suplementy, Gadżety erotyczne)– ciekawy i oryginalny polski program afiliacyjny, który opiera się na sprzedaży produktów związanych z erotyką (gadżety, suplementy, afrodyzjaki). W przypadku niektórych produktów prowizje sięgają 30%, a dodatkową zaletą jest szeroki asortyment, na który istnieje duży popyt. Sklep oferuje aż 11 dodatkowych serwisów produktowych, co z pewnością ułatwia sprzedaż.


8. NutriProfits  (Kategoria Suplementy Diety)– program afiliacyjny, w którym partnerzy promują produkty z kategorii zdrowie i uroda. Plusem programu są wysokie prowizje i długi czas przechowywania plików cookie. Program dobrze się sprawdzi szczególnie u osób prowadzących witryny i blogi o tematyce zdrowotnej i urodowej.9. MoreNiche (Kategoria Zagraniczny/Suplementy Diety)– kolejny program afiliacyjny z kategorii zdrowie, w którym reklamujemy takie produkty, jak suplementy diety, odżywki dla sportowców i preparaty odchudzające. Prowizja może wynieść nawet 50%. Program afiliacyjny cechuje wiarygodność i terminowość wypłat, choć pierwsza z nich jest możliwa dopiero po 30 dniach od osiągnięcia odpowiedniego progu.


10. Złote Myśli (Kategoria Książki)– jeden z najbardziej rozbudowanych i najstarszych programów afiliacyjnych w naszym kraju. Jako partnerzy reklamujemy poradniki dotyczące motywacji, biznesu i samorozwoju. Część zasobów wydawnictwa to książki w tradycyjnej formie, ale dostępne są również e-booki i audiobooki. To jeden z najbardziej wiarygodnych programów na polskim rynku. Jedynym minusem są niezbyt wysokie prowizje.


11. LeadNetwork (HotCash) – za pośrednictwem tego programu partnerzy promują serwisy, które zachęcają użytkowników do wysyłania SMS-ów premium. Plusy programu to dobrze przygotowane strony sprzedażowe i szeroki zakres materiałów reklamowych. Nie każdy jednak chętnie skorzysta z tej afiliacji, ponieważ w przypadku niektórych subskrypcji firma bazuje na naiwności klientów.

Zobacz także: Rejestrator samochodowy Novatek 96650

Najlepsze programy partnerskie pozwalają na pewny i duży zysk. Przed skorzystaniem z konkretnych programów afiliacyjnych warto jednak zastanowić się, na jakie produkty jest popyt i w jaki sposób zamierzamy je reklamować. Program afiliacyjny dostosowany do naszych predyspozycji i możliwości to jeszcze większa gwarancja sukcesu.

2 myśli na temat “Najlepsze programy partnerskie

  1. Nie polecam Easy Markets żeby uzbierać choćby na minimalny próg wypłaty trzeba mieć na prawdę popularną stronę odwiedzana przez tysiące osób najlepiej związanych tematycznie z kategorią finanse. W innym wypadku nie macie czego szukać w tym programie.

  2. Ja korzystam z TradeTracker – ma dostęp między innymi do polecania produktów oferowanych na AliExpress (7,5% od sprzedaży, w dolarach, więcej o tym w artykule o zarabianiu na handlu z Chinami), ale nie tylko. Można tam znaleźć różnego rodzaju inne branże jak księgarnie, sieci komórkowe, sklepy z odzieżą i biżuterią, telekomy, turystykę i wiele innych kategorii usług, na których możemy zarabiać.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa