Najlepsze programy partnerskie

Najlepsze programy partnerskie – ranking najciekawszych programów afiliacyjnych. Jak działa program afiliacyjny? Opiera się on na współpracy pomiędzy firmą, która sprzedaje konkretne produkty, a partnerem, który te produkty reklamuje. Wśród form reklamy dominuje umieszczanie linków i banerów na swojej stronie internetowej. Wynagrodzenie otrzymuje się zazwyczaj od każdej transakcji dokonanej poprzez naszą stronę, czyli niejako z naszego polecenia. Najlepsze programy partnerskie oferują prowizje rzędu 30% wartości zamówienia w przypadku suplementów co daje średnio 50 zł od zamówienia

Program afiliacyjny – ile można zarobić?

Jeśli traktujemy udział w programach partnerskich jako dodatkowe źródło utrzymania, swobodnie i bez większego trudu uzyskamy kilkaset złotych miesięcznie. Jeśli poświęcimy na to więcej czasu i zaangażujemy się w kilka programów, a dodatkowo będziemy kreatywni, możemy liczyć na kilka tysięcy złotych dochodu miesięcznie co nie jest trudne do wypracowania.. Najlepsi potrafią na udziale w programach partnerskich zarobić nawet 20 tysięcy złotych miesięcznie.Programy partnerskie zarabianie

Kluczem do sukcesu jest wybór programu dostosowanego do naszych predyspozycji i umiejętności. Nie bez znaczenia jest także tematyka prowadzonej przez nas strony, portalu czy bloga. Powinna ona być dostosowana do rodzaju reklamowanych produktów. Poniżej przedstawiamy najlepsze programy partnerskie na rynku polskim i światowym.

  1. SuProfit – (Kategoria Suplementy) – W ofercie znajdują się suplementy diety na odchudzanie, suplementy dla mężczyzn itp. Prowizję do 40%. Niski próg wypłaty już od 50 zł co jest dużym atutem, jest to polski program partnerski. Ważność ciasteczek 90 dni

2. Easy Markets (Kategoria finanse)– jeden z kluczowych programów finansowych. Największe zalety tego brokera to wysokie prowizje, doskonałe rekomendacje wśród użytkowników, a także wiarygodność i wypłacalność. Wsparcie dla partnerów stoi na wysokim poziomie, możemy też liczyć na pomoc w języku polskim.

A co idzie za popularnością tego programu partnerskiego jest bardzo duża konkurencja i ciężko w nim zarobić nie posiadając własnej strony o dużej liczbie odwiedzin.


3. MyLead (Kategoria Subskrypcie SMS) – początkowo program afiliacyjny MyLead był oparty na subskrypcjach SMS premium. Obecnie zawiera on również tradycyjne programy sklepów internetowych i firm pożyczkowych. Plusem tego programu jest szeroki wachlarz dostępnych produktów i stawki na dobrym poziomie. Opinie użytkowników są niemal wyłącznie pozytywne, co świadczy o wiarygodności tego programu.


4. Cash in Pills (Kategoria Suplementy Diety)– uczestnicy tego programu mogą liczyć na wysokie prowizje do 30% i produkty z popularnych kategorii, takich jak odchudzanie, kosmetyki czy suplementy diety. Na wysokim poziomie stoi również wsparcie dla partnerów. Ten program afiliacyjny to dobry wybór dla tych osób, które stawiają pierwsze kroki w dziedzinie programów partnerskich.

Z innej kategorii: Colorovo co to za firma


5. Ceneo (Kategoria Porównywarki Cen) – prowizję w tym programie otrzymujemy wówczas, gdy klient przejdzie z naszej witryny do stron sklepów internetowych obecnych w porównywarce i dokona zakupu. Średnio 0,10 gr za kliknięcie Pieniądze wypłacane są również za zakupy dokonywane bezpośrednio w Ceneo. Jedynym minusem są niezbyt wysokie prowizje, które można jednak łatwo zrekompensować dużą liczbą zrealizowanych transakcji. Z całą pewnością można ten program polecić jako sprawdzony i godny zaufania.


6. Easy Profits (Kategoria Suplementy Diety) – program afiliacyjny, który opiera się na sprzedaży suplementów diety, kremów. Jego najważniejsze plusy to wysokie prowizje (do 30% wartości zamówienia), kompleksowe wsparcie opiekuna oraz dobrej jakości materiały promocyjne.


7. Intymnosc.pl  (Kategoria Suplementy, Gadżety erotyczne)– ciekawy i oryginalny polski program afiliacyjny, który opiera się na sprzedaży produktów związanych z erotyką (gadżety, suplementy, afrodyzjaki). W przypadku niektórych produktów prowizje sięgają 30%, a dodatkową zaletą jest szeroki asortyment, na który istnieje duży popyt. Sklep oferuje aż 11 dodatkowych serwisów produktowych, co z pewnością ułatwia sprzedaż.


8. NutriProfits  (Kategoria Suplementy Diety)– program afiliacyjny, w którym partnerzy promują produkty z kategorii zdrowie i uroda. Plusem programu są wysokie prowizje i długi czas przechowywania plików cookie. Program dobrze się sprawdzi szczególnie u osób prowadzących witryny i blogi o tematyce zdrowotnej i urodowej.9. MoreNiche (Kategoria Zagraniczny/Suplementy Diety)– kolejny program afiliacyjny z kategorii zdrowie, w którym reklamujemy takie produkty, jak suplementy diety, odżywki dla sportowców i preparaty odchudzające. Prowizja może wynieść nawet 50%. Program afiliacyjny cechuje wiarygodność i terminowość wypłat, choć pierwsza z nich jest możliwa dopiero po 30 dniach od osiągnięcia odpowiedniego progu.


10. Złote Myśli (Kategoria Książki)– jeden z najbardziej rozbudowanych i najstarszych programów afiliacyjnych w naszym kraju. Jako partnerzy reklamujemy poradniki dotyczące motywacji, biznesu i samorozwoju. Część zasobów wydawnictwa to książki w tradycyjnej formie, ale dostępne są również e-booki i audiobooki. To jeden z najbardziej wiarygodnych programów na polskim rynku. Jedynym minusem są niezbyt wysokie prowizje.


11. LeadNetwork (HotCash) – za pośrednictwem tego programu partnerzy promują serwisy, które zachęcają użytkowników do wysyłania SMS-ów premium. Plusy programu to dobrze przygotowane strony sprzedażowe i szeroki zakres materiałów reklamowych. Nie każdy jednak chętnie skorzysta z tej afiliacji, ponieważ w przypadku niektórych subskrypcji firma bazuje na naiwności klientów.

Zobacz także: Rejestrator samochodowy Novatek 96650

Najlepsze programy partnerskie pozwalają na pewny i duży zysk. Przed skorzystaniem z konkretnych programów afiliacyjnych warto jednak zastanowić się, na jakie produkty jest popyt i w jaki sposób zamierzamy je reklamować. Program afiliacyjny dostosowany do naszych predyspozycji i możliwości to jeszcze większa gwarancja sukcesu.