Samsung Galaxy S6 – czego chcieć więcej od nowoczesnego smartfona?

S6 to absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju telefon. Posiada rozliczne funkcje oraz niezwykle mocne podzespoły, co czyni z niego smartfon prawdziwie nowej generacji.

samsung galaxy s6 czego chciec

Nie ulega wątpliwości, że to sami użytkownicy telefonów komórkowych napędzają nieustający wyścig wśród producentów, którego istotą jest tworzenie coraz większych smartfonów, posiadających coraz więcej funkcji. O ile pod względem użytkowym odbywa się to zdecydowanie z korzyścią dla konsumenta, o tyle niektóre urządzenia zwyczajnie nie spełniają swojej roli.
Dzisiejszy użytkownik smartfona jest bardzo wymagający. Zależy mu na estetycznie wyglądającym urządzeniu, które działa bardzo sprawnie i jest niezawodne. Do tego istotne są przecież multimedia – doskonała jakość dźwięku czy wykonywanych zdjęć, które potem można obejrzeć na dużym wyświetlaczu.

Telefonem wartym polecenia jest Samsung Galaxy S6. Kolejna odsłona jednej z największych rodzin (Galaxy) smartfonowych na świecie wnosi na rynek zupełnie nowe rozwiązania i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników zarówno biznesowych, jak i prywatnych.
Potężny procesor i grafika

Choć w nazwie tego smartfona pojawia się fraza „Galaxy”, niektórzy uważają wręcz, że S6 to rozpoczęcie nowej epoki. Różnic od tradycyjnych telefonów z serii jest sporo, warto wspomnieć choćby o innowacyjnym designie czy sporych zmianach w obudowie.

To jednak zdecydowanie nie wszystko, cała moc Samsunga Galaxy kryje się w jego wnętrzu. Projektanci zadbali o bardzo mocny procesor, który doskonale wytrzymuje nawet duże natężenie pracy, jak choćby wiele otwartych kart w przeglądarce czy liczne aplikacje. Ośmiordzeniowa jednostka z taktowaniem 2,1 GHz i 1,5 GHz sprawia, że smartfon działa szybko i natychmiastowo reaguje na wszelkie polecenia właściciela. Co rzadkie przy takich parametrach – nie nagrzewa się w czasie pracy.

 

samsung galaxy s6 3
Bardzo mocny silnik graficzny to kolejna zaleta S6. Próżno tu szukać niedociągnięć na tym polu, wszelkie wyświetlane obrazy w menu czy przeglądarce są znakomitej jakości. Dlatego też na Samsungu śmiało możesz oglądać nawet filmy.
Ładowanie Samsunga Galaxy? Zaledwie kilka chwil

Kwestie związane z akumulatorem tego urządzenia wyznaczają niemalże nowe trendy w telefonii komórkowej. We wnętrzu S6 znajduje się bateria o pojemności 2550 mAh, która pozwala na maksymalny czas rozmów wynoszący ponad 1000 minut oraz czas czuwania dochodzący do 190 godzin.

Ponadto, korzystając z oryginalnych akcesoriów marki, telefon bardzo szybko można naładować. Szczególnie pierwsze kilkadziesiąt procent przyrasta w wyjątkowo szybkim tempie. Warto skorzystać również z możliwości ładowania indukcyjnego, do którego potrzebna jest specjalna ładowarka Samsunga.
Niesamowity poziom multimediów

Pod względem audio i wideo Samsung Galaxy to jeden z czołowych modeli na rynku. Projektanci zadbali o znakomitą jakość dźwięku w jeszcze większym stopniu niż poprzednio, eliminując szumy oraz zakłócenia. Różnicę zauważysz już po pierwszym uruchomieniu ulubionej piosenki lub filmu.

Jeżeli lubisz robić zdjęcia lub nagrywać filmy, Galaxy S6 zabierze cię na zupełnie nowy poziom w tej materii. Tylny obiektyw z matrycą 16 Mpix przewyższa wiele dostępnych na rynku aparatów fotograficznych. Wyposażony w autofocus i optyczną stabilizację obrazu pozwala na rejestrację wideo w jakości UltraHD. Przedni obiektyw znakomicie nadaje się do robienia selfie czy zdjęć grupowych, ma 5 Mpix rozdzielczości.
Galaxy S6 to klasowe urządzenie, które sprawdza się w każdych okolicznościach. Zdecydowanie jeden z najlepszych smartfonów.