Skrzynka SMS

W obecnych czasach warto chronić swoja prywatność i nie podawać swoich danych osobowych na każdej stronie w internecie, która o to prosi (wpisz numer telefonu), unikniemy tym samym tzw spam sms-ów z różnymi ofertami marketingowymi.

sms copy

Fałszywy numer telefonu

 

Wiele serwisów dodatkowo wymaga podania numeru telefonu w celu potwierdzenia np rejestracji, po podaniu numeru telefonu otrzymujemy sms z kodem, który musimy przepisać, niestety często podając swój numer jednocześnie wyrażamy zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych. O ile dostaniemy jednego sms-a z reklamą to można przeboleć ale najczęściej kończy się otrzymywaniem kilku – kilkunastu spam sms-ów dziennie.

 

Jak zdobyć numer telefonu

Na szczęście i na to jest w miarę prosty sposób. Jest strona, które oferuje numery, które możemy podać w serwisach, które wymagają potwierdzenia receive-sms-online.com. Do dyspozycji mamy 6 numerów, oczywiście gdy podamy jeden z nich i przyjdzie sms z kodem, możemy go zobaczyć bezpośrednio na stronie. Usługa jest zupełnie darmowa i nie ma żadnych limitów, więc można korzystać do woli.

Podobne artykuły: Co to jest sms premium  | Odzyskiwanie smsów  | Spam SMS | Dźwięk sms

 

Numery telefonu komórkowego

Podając numer podany na tej stronie nie narażamy się na otrzymywanie wielu spam smsów dziennie i chronimy swoją prywatność. Wyślij sms

 

Tagi dla artykułu:odbierz sms ; jak zdobyć numer telefonu komórkowego ; darmowa skrzynka sms plus ; skrzynka sms play