Telefony dla kobiet

Obecnie telefon jest nieodłącznym elementem towarzyszącym nam praktycznie wszędzie. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli dlatego też nie jest łatwo wybrać ten odpowiedni. Telefon dla kobiety

for

Telefony zazwyczaj wyglądają dość podobnie do siebie i ciężko w nich znaleźć jakąś świeżość. Obecne smartfony dodatkowo nie zachwycają swoim wyglądem. Istnieją jednak jeszcze telefony stworzone specjalnie dla kobiet. Praktycznie każda firma posiada w swojej ofercie telefon przeznaczony w głównej mierze dla kobiet. Design takich urządzeń jest przygotowany specjalnie pod kobiety.

Ciekawy produkt na prezent dla mężczyzny: Najlepsza kamera samochodowa

Telefony komórkowe dla kobietace
Samsung Galaxy Ace La Fleur

Popularny smartfon Samsung Galaxy Ace. Wersja ta pod względem technicznym nie różni się niczym od oryginalnego telefonu. Największe różnice zauważymy w wyglądzie urządzenia. Ta wersja telefonu posiada białą obudowę i subtelne wzorki zarówno z przodu jak i tyłu obudowy. Wzory przedstawiają elementy flory. Telefon oferuje podstawową funkcjonalność pozwalającą na nazwanie go smartfonem.


sony-xperia copySony Xperia U

Smartfon będący zarówno telefonem męskim jak i kobiecym. Sony postanowiło umożliwić wymianę dolnej części obudowy. W zestawie z telefonem dostępnych mamy kilka dolnych paneli o różnych kolorach w tym różowym. Dodatkowo zmienić możemy kolor podświetlenia paska LED znajdującego się nad wymiennym panelem.


 Smartfon dla kobiet

hhNokia Lumia 710

Za kobiecością tego telefonu decyduje charakterystyczny kolor obudowy. Kolor ten jest czymś pomiędzy fioletowym a różowym. Dodatkową cechą kobiecą dla telefonu jest zaokrąglony kształt obudowy. Smartfon działa w oparciu o system Windows i oferuje wszystkie funkcje wymaga od współczesnego telefonu.
l9LG Swift L9

Kultowy już smartfon bardzo lubiany przez kobiety. Obudowa telefonu jest dość kanciasta i w całości biała co czyni ją niezwykle stylową. Pod obudową znajdują się bardzo wydajne podzespoły czyniące ten telefon bardzo wydajnym. LG pokazało w tym modelu co to znaczy stworzyć naprawdę stylowy i wyjątkowy smartfon.

Kobiecy telefon

Vertu Pink Diamond Signature

Standardowy telefon Vertu Signature osadzony w obudowie stworzonej specjalnie dla bardzo wymagających kobiet. Telefon nie oferuje praktycznie żadnych funkcji oprócz dzwonienia i wysyłania smsów. Jednak obudowa telefonu wykonana jest z kamieni szlachetnych co czyni to urządzenie jednym z najdroższych i najbardziej luksusowych na świecie.


Smartfony dla kobiet

disney-mobile-dm001sh-japan 2Sharp Disney Cindirella

Prawdziwa kwintesencja kobiecości zamknięta w telefonie. Firma Sharp przy współpracy z Disney stworzyła telefon skierowany głównie do kobiet. Urządzenie to nie zachwyca pod względem funkcji; oprócz dzwonienia i pisania smsów nie dostaniemy praktycznie niczego więcej. Obudowa z klapką czyni urządzenie jeszcze bardziej kobiecym.


moto-flipout-1Motorola Flipout

Kobiety oczekujące od telefonu przede wszystkim innowacyjności i niewielkich rozmiarów powinny zainteresować się Motorolą Flipout. Telefon to rozsuwana kostka z klawiaturą qwerty oraz dotykowym wyświetlaczem. Całość działa pod kontrolą systemu Android co jest sporym plusem urządzenia.

Temat, który może cię zainteresować: Udostępnianie internetu z telefonu

Motorola RAZR V3 Pink Tattoo

Telefon Motorola RAZR V3 w obudowie skierowanej do kobiet. Telefon to konstrukcja z klapką a obudowa jest różowa i znajdują się na niej wzory przedstawiające kwiaty. Poza tym nie znajdziemy żadnych różnic wobec standardowej edycji telefonu.

pink arteNokia 8800 Arte Pink

Luksusowy telefon skierowany do kobiet. O jego wyjątkowości może decydować przede wszystkim 680 białych i różowych diamentów które znajdują się w obudowie oraz cena która w dniu premiery wynosiła 85 tysięcy euro.
Podsumowanie
Jest to tylko niewielka część dostępnych na rynku telefonów dla kobiet. Jak można zauważyć telefony skierowane do kobiet różnią się od zwykłych głównie wyglądem obudowy. Urządzenia te powstają przede wszystkim dla kobiet które chcą się poczuć jeszcze bardziej kobieco i podkreślać to nawet urządzeniem które w założeniu miało służyć jedynie do dzwonienia.

Można też kupić zwyczajnie wyglądającego smarphone-a jak Sony Xperia Z2 czy też Samsung Galaxy S6 i dokupić do niego stylowy pokrowiec typu portfel w ładnych kobiecych kolorach wten sposób zmieni on się w smartfon dla kobiety.