HTC Desire 825 – jedyny w swoim rodzaju pod każdym względem

To telefon, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Dlaczego? Choć wszystkie są równie funkcjonalne i użyteczne, to jednak każdy zupełnie inny…

Wyjątkowy smartfon od HTC

Koncert rodem z Tajwanu, od co najmniej kilku lat zaskakuje tak użytkowników, jak i konkurencyjnych producentów. W każdym sezonie pojawia się, co najmniej kilka modeli solidnych i praktycznych telefonów, które są dostępne w stosunkowo niskich cenach. Dzięki rozważnym ruchom marketingowym oraz bardzo szybkiemu rozwojowi zaawansowanych technologii, HTC stawiany jest już dziś tuż obok największych wytwórców smartfonów na świecie.

Jednym z flagowych modeli jest Desire 825 – zarazem unikalny i uniwersalny. Mnogość posiadanych przez niego funkcji oraz walory użytkowe śmiało plasują go w absolutnym topie wśród telefonów tej klasy, a niecodziennie i eleganckie wykończenie wyróżnia urządzenie na sklepowych półkach.

Z INNEJ KATEGORII: Namierzanie Telefonu Komórkowego

HTC Desire 825 – telefon w pełni multimedialny
Telefony HTC w ostatnich latach dokonały największego postępu chyba właśnie w dziedzinie multimediów. Smartfony tajwańskiego producenta odznaczają się niesamowitymi możliwościami, jeśli chodzi o wszelką rejestrację materiałów audio-wizualnych czy jakość emitowanego dźwięku. Można to dostrzec już podczas pierwszego połączenia głosowego.

Sekretem doskonałych możliwości w zakresie audio jest system BoomSound™ z Dolby Audio™, którego efekt często porównuje się do przestrzennego dźwięku spotykanego chociażby na koncertach. Słuchając ulubionych utworów na markowych słuchawkach dołączonych do zestawu, odkryjesz nową głębię muzyki, której doświadczysz niemal wszystkimi zmysłami.

Temat, który może cię zainteresować: Wodoodporne Telefony

Telefon HTC wyposażono w dwa klasowe aparaty o rozdzielczościach matrycy odpowiednio 13 Mpix i 5 Mpix. Świetnie sprawdzają się nawet przy słabym oświetleniu, a dodatkowe systemy znakomicie potęgują rewelacyjną jakość dźwięku oraz nagrywanego wideo. Warto zwrócić tu uwagę na bardzo użyteczną funkcję w postaci wirtualnego dysku w chmurze o nazwie Google Photos. Usługa jest całkowicie bezpłatna (wymaga jedynie dostępu do Internetu), a przyjazny interfejs nie powoduje trudności podczas obsługi.

Telefon waży 155 g i posiada następujące wymiary: 156,25 mm wysokości, 76,98 mm szerokości oraz 7,4 mm grubości. W tej kompaktowej konstrukcji umieszczono bardzo duży wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Nie sam rozmiar jest jednak ważny, a jakość wyświetlanego obrazu – oczywiście chodzi tu o format HD. Ekran Super LCD gwarantuje komfort podczas oglądania wideo online, a specjalne szkło Gorilla Glass stanowi trwałą i wytrzymałą powłokę ochronną. Dzięki temu nie musisz obawiać się zarysowań lub innych uszkodzeń. System ten dodatkowo powiększa kąt patrzenia na ekran, nie wypaczając jednocześnie ostrości obrazu oraz wyrazistości kolorów.

Z innej kategorii:  Co to jest Android

Bardzo bogate wnętrze

O funkcjonalności telefonu i szybkości jego działania decydują podzespoły umieszczone pod obudową, a zdecydowanie najważniejszym z nich wszystkich jest procesor. Swoistym silnikiem HTC Desire 825 jest czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon™ z pamięcią operacyjną w wielkości 2 GB. Szybkość działania smartfona nie pozostawia wątpliwości, co do tego, jak jakościowe jest to urządzenie. Co więcej, nie spowalnia on swojej pracy nawet przy wielu aplikacjach uruchomionych w tle.

Unikalny design
To jedna z cech, którą projektanci Desire 825 chwalą się szczególnie często – i słusznie. Wszystko za sprawą jedynego w swoim rodzaju wzornictwa. W przypadku każdego telefonu jest ono zupełnie inne. Efekt ten tworzą plamki na obudowie – odmienne we wszystkich HTC Desire 825. Trudno o bardziej wyjątkowy i unikalny telefon.