kindle

Kindle paperwhite 2 Test

Paperwhite 2 opinie oraz test tego czytnika. Tradycyjny papier powoli odchodzi w zapomnienie. Zamiast kartek świątecznych czy urodzinowych wolimy wysłać maila lub sms, zamiast gazet przeglądamy serwisy informacyjne. Kindle paperwhite bez reklam

 

kindle

 

Kindle paperwhite 2 cena

Pojawił się także doskonały sposób na wygodniejszą metodę czytania książek. Zalet ebooków jest wiele. Są tańsze niż tradycyjne książki, łatwiej dostępne, nie trzeba czekać na dostawę, ponieważ mamy je niemalże w kilka minut na swojej skrzynce mailowej, mamy pewność, ani martwić się, że zostaną wykupione. Jego cena to ok 500zł w zależności od sklepu.

 

Amazon2a3

 

Kindle paperwhite 2 bez reklam

Urządzeniem, które ułatwia czytanie ebooków jest oczywiście czytnik ebooków. Zastanawiając się, co wybrać czytnik ebooków czy tablet, należy wziąć pod uwagę przeznaczenie urządzenia. Jeśli chodzi nam w dużej mierze o czytanie książek bezdyskusyjnie skłonić należy się w kierunku czytnika. Głównie dlatego, że odpowiednio dostosowane odcienie szarości nie męczą oczu i pozwalają na dłuższe i bardziej komfortowe czytanie.

Nasuwa się więc kolejne pytanie: jaki czytnik ebook? Przed zakupem Amazon Kindle Paperwhite 2 4GB przeglądałam wiele rankingów, stron i forów internetowych, w których zawsze pojawiał się Paperwhite 2.

 

A4A5

 

Czytnik kindle paperwhite

Główne zalety czytnika Kindle Paperwhite 2 wymieniane przez klientki sklepu xxx, które zakupiły czytnik w ciągu ostatnich trzech miesięcy:

– idealnie mieści się w kobiecej dłoni,
– jest lekki, dzięki czemu dłonie nie męczą się tak jak w przypadku trzymania książki.
– zajmuje w torebce / plecaku znacznie mniej miejsca niż tradycyjna książka.
– mając przy sobie jedno niewielkie urządzenie można mieć wgląd do wielu książek.
– dzięki matowemu tworzywu można mieć pewność, że nie wysunie się z dłoni,
– jest bardzo intuicyjny w obsłudze,
– nie trzaba się martwić o ładowanie, bateria przy wyłączonym wifi działa nawet do 2 miesięcy
– możliwość regulowania rozmiaru czcionki doskonale sprawdza się w przypadku osób z wadami wzroku

 

Do tego mamy do dyspozycji pamięć 4GB oraz duży ekran dotykowy o przekątnej 6 cali z wielostopniowym podświetleniem, na którym rozmiar czcionki jest odpowiedni do komfortowego czytania. Czytnik obsługuje takie formaty jak: AZW, PDF, DOC, DOCX, TXT , HTML, MOBI, PRC

 

Oólnie czytnik ebook kindle paperwhite 2 ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników i zdecydowanie warto go polecić miłośnikom ebook-ów. Średnio jeden ebook w formacie PDF zajmuje ok 3-4MB w zależności od książki, tak więc na dysku czytnika 4GB zmieści się ponad 1000 książek.

 

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa