Kruger&Matz Eagle 1065

Kruger&Matz co to za firma? Jest ona znana z produkcji chińskich tabletów, ale model Eagle 1065 dał się jednak poznać z nieco lepszej strony niż jego poprzednicy. Urządzenie z procesorem Rockchip RK3288, z wbudowaną pamięcią operacyjną 2 GB i ekranem 10,1 cala, kosztuje teraz około 700 złotych. Sądząc po cenie i parametrach tego urządzenia, tablet sprawia wrażenie korzystnej propozycji. Tablety kruger&matz

kruger

Tablet kruger

Ekran pokryty jest solidną warstwą folii, dzięki czemu palec bez trudu przemieszcza się po nim. Ponadto duża przestrzeń pomiędzy digitizerem a matrycą powoduje, iż silniejsze przyciśnięcie ekranu nie przyczynia się do uzyskania efektu rozmycia wyświetlacza.

TEMAT, KTÓRY MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Najlepsza kamera samochodowa
 Tylna część tabletu wykonana jest z plastiku, który swoim wyglądem przypomina szczotkowany aluminium. Ramka na krawędziach tego urządzenia jest nieco ciemniejsza. Miejsca te są chropowate, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać tablet w dłoniach.

Na górnej krawędzi znajdują się wszystkie przyciski i pozostałe rzeczy jak chociażby dwa złącza mikro-USB. Jest jeszcze wejście mini-HDMI, a także miejsce na kartę pamięci mikro-SD. Tu umieszczone jest także wejście na zasilacz oraz włącznik. W przeciwieństwie do innych tabletów, ten nie posiada w tym miejscu przycisku do regulacji głosu. Za to opcja ta widnieje na ekranie dotykowym.

W tylnej części tabletu umocowano przetworniki stereo. Przy aparacie znajduje się dioda LED tak jak w telefonach. Dzięki temu zdjęcia są w miarę dobrej jakości.

65

Kruger&matz 1064g

Zważywszy na klasę danego tabletu, ekran jest całkiem niezły. Akumulator również jest niczego sobie, szczególnie porównując go z innymi urządzeniami tego rodzaju. Dźwięk jaki wydobywa się ze słuchawek jest dość dobrej jakości. Ogólnie urządzenie pomimo, iż jest produktem chińskiej firmy, jest całkiem w porządku. Zdecydowanie słabsze jest wykonanie, ale jak na tę cenę, nie można zbyt wiele oczekiwać.

Przeczytaj także: Colorovo co to za firma
Tablet kruger matz. Plusem tego urządzenia jest również to, że wydajność układu Rockchip RK3288 jest dość wysoka, podobnie jak atrakcyjna jest rozdzielczość samego ekranu. Tablet ten może być doskonałą zabawką dla początkujących użytkowników urządzeń tego pokroju.

Kruger matz opinie

W komentarzach prosimy o dodawanie opini na temat tego modelu bądz innych modeli firmy Kruger&Matz