Wymiana Baterii iPhone 5

Poniżej przedstawiamy film pokazujący jak wymienić ekran dotykowy czy też baterie w modelu iPhone 5. Wymiana Szybki iPhone 5

 

wymiana baterii iphone 5

Wymiana baterii w iphone 5

Na początek warto zapatrzeć się takie małe przyssawki „Mini Przyssawka do Ekranów Dotykowych” która bardzo ułatwia demontaż ekranu dotykowego. Poniżej znajdują się dwa różne fimiki z demontażu iPhone-a 5 (wymiana iphone 5)

Naprawa iphone 5

https://www.youtube.com/watch?v=88bhHdOe_rg
https://www.youtube.com/watch?v=IAq7X4ytm-w

Odkręcamy śrubkę widoczną na zdjęciu (śrubokręt typu Torx)

obudowa iphone 5

 

Wymiana wyświetlacza iPhone 5

Jak widzimy na zdjęciu poniżej, używając przyssawki, po odkręceniu śrubek bardzo łatwo jest podważyć cały ekran dotykowy wraz z wyświetlaczem. Uwaga!!! Po uniesieniu ekranu, musimy odłączyć taśmę, która wpięta jest w płytę główną telefonu, dopiero po jej odłączeniu będziemy mogli całkowicie wyciągnąć szybkę (iphone 5 wymiana szybki)

 

zdejmowanie szybki

 

Wymiana ekranu iPhone 5 – Kolejną ważną rzeczą jest demontaż płyty głównej, Na zdjęciu została oznaczona śrubką, która musimy odkręcić w celu wyjęcia płyty głównej.

 

plytas glowna

 

Często otrzymujemy też pytania w w stylu „ile kosztuje wymiana baterii w iPhone 5” jest to uzależnione od serwisu gsm w którym dokonujemy wymiany i wacha się w granicach 20-50 zł za samą wymianę plus koszt baterii.

 

wyswietlacz lcd

iPhone 5 nie działa głośnik – Częstym pytaniem jest też niedziałający głośnik rozmów. Niestety zazwyczaj należy go po prostu wymienić kierując się instrukcją demontażu jak na filmiku.

Tagi dla artykułu: iphone 5 wymiana baterii ; obudowa na iphone 5 ; wymiana szybki w iphone 5 ; iphone 5 wyświetlacz