S5570 Samsung nie działa dotyk? Jeżeli nie działa ekran dotykowy to najczęściej przyczyną jest sam digitizer, który jest uszkodzony i należy go wymienić na nowy. Niestety zdarza się że czasem wymiana ekranu nic nie daje ponieważ przyczyna leży gdzie indziej.

 

samsung galaxy mini

Niestety wymiana baterii w tablecie Samsung Galaxy Tab 10.1 nie jest tak prosta jak w większości telefonów, w których wystarczy zdjąć klapkę baterii i wymienić baterię.

 

wymiana-baterii-galaxy-tab

Tym razem na serwis trafił do nas Samsung S5830 Galaxy Ace, wymieniać będziemy ekran dotykowy (samsung galaxy ace szybka). Poniżej opis demontażu wraz ze zdjęciami.

 

Samsung Galaxy Ace

Jeżeli stłukła ci się szybka w Samsungu Galaxy S4 i9500 bądź uszkodził się wyświetlacz, poniżej przedstawiamy instrukcje jak rozkręcić telefon i wymienić szybkę bądź cały ekran dotykowy oraz wyświetlacz.

samsung-galaxy-s4 peknieta szybka

Instrukcja - Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S3 i9300 bądź innej uszkodzonej części. Jest to pełna instrukcja demontażu telefonu wraz z opisem oraz zdjęciami jak krok po kroku wymienić digitizer bądź wyświetlacz. Zdjęcia - Wymiana szybki galaxy S3

 

samsung-galaxy-s3-demontaz

Instrukcja wymiany wyświetlacza bądź ekranu dotykowego w modelu Samsung Galaxy Apollo i5800. Jest to pełny opis zawierający zdjęcia z każdego etapu rozkręcania telefonu, wraz objaśnieniami na co zwrócić uwagę.

 

samsung GT-I5800apollo

Poniżej opisujemy rozwiązanie problemu z wyświetlaczem w Samsungu Galaxy S. Jest wiele możliwych przyczyn braku wyświetlania obrazu na wyświetlaczu lcd, aczkolwiek metoda poniżej często występuje podczas zalania telefonu.

 

plyta-glowna-samsung-i9000

części oraz serwis telefonów komórkowych