Odzyskiwanie skasowanych smsów za darmo

Czy zdarzyło się przypadkiem skasować smsy na których bardzo ci zależało? Jak odzyskać skasowany sms z telefonu ? A może chcesz odzyskać wiadomości sms, które ktoś celowo skasował? Odzyskiwanie danych z komórki programy. Jest kilka prostych sposobów na odzyskanie usuniętych sms z telefonu komórkowego.

Sposoby odzyskiwania skasowanych danych różnią się choćby w zależności od tego czy sms-y były przechowywane a karcie sim czy też w pamięci telefonu. Zobacz jak proste jest odzyskiwanie usuniętych sms z telefonu komórkowego – Smartfonów za pomocą specjalnych programów.Jak odzyskać skasowany SMS?
Najprostszą metoda wydaje się oddanie telefonu do profesjonalnych firm, które zajmują się odzyskiwaniem danych, aczkolwiek jest to dość drogie. Jeżeli chodzi o domowe sposoby to najlepiej wykorzystać do tego program do odzyskiwania usuniętych SMS-ów które w prosty i szybki sposób pozwolą przywrócić zawartość skrzynki odbiorczej bądź nadawczej.

Programy do odzyskiwania danych z telefonu

W internecie dostępnych jest wiele programów jak i sposobów na odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego. Jednym z najpopularniejszych programów do odzyskiwania sms z karty sim jest program o nazwie Mobile Phone SMS Recovery zajmuje bardzo mało miejsca na dysku, program jest w stanie odzyskać praktycznie wszystkie dane z telefonu począwszy od sms-ów po kontakty, skrzynkę odbiorczą oraz nadawczą a także nieprzeczytane wiadomości jak i te przeczytane.

Należy zwrócić uwagę że program działa jedynie z kartami które nie są zablokowanie i nie posiadają kodu pin

odzyskiwanie-danych-iphone

Specjalnie dla produktów Apple i systemów iOS jest program Data Recovery for iPhone, program posiada wiele zaawansowanych funkcji i jest w stanie odzyskać do 12 formatów pików z telefonu, pozwala na odzyskanie miedzy innymi SMSów, konaków, dęć oraz plików video a także, notatek z notatnika, historii połączeń a nawet ustawionych przypomnień. iPhone odzyskiwanie danych z telefonu jest bardzo proste z tym programem.

Odzyskiwanie skasowanych sms android
SMS Recovery – kolejny program, dla którego odzyskiwanie skasowanych sms to nic wielkiego. Potrafi odzyskać przede wszystkim sms-y, aczkolwiek także kontakty oraz historię połączeń. Program jest bardzo mały i współpracuje z każdą kartą sim niezależnie od sieci, odzyskiwanie skasowanych sms samsung, HTC, LG, SOny Ericsson

Odzyskiwanie skasowanych sms za darmo

SimCardExplorer darmowy Programy do odzyskiwania danych z telefonu, program ten to istny kombajn do odzyskiwania jak i zarządzania danymi w telefonie. Przede wszystkim odzyskamy dzięki niemu wiadomości sms, książkę adresową, historię połączeń ale co ciekawe program oferuje także możliwość odzyskania kodu pin z karty sim a także odblokowanie kodu PIN1 oraz kodu PIn2. Odzyskiwanie kontaktów android z tym programem jest dość proste.

Paraben Device Seizure jest w stanie odzyskać sms-y, skasowane kontakty oraz zdjęcia. Program szybko skanuje telefon i wyświetla pliki i informacje które jest w stanie odzyskać. Program charakteryzuje się przede wszystkim wysoką skutecznością w odzyskiwaniu danych począwszy od sms-ów po różnego rodzaju pliki jak zdjęcia oraz filmy.

Po przeskanowaniu karty sim bądź pamięci telefonu otrzymujemy przejrzystą tabele z możliwymi do odzyskania plikami, możemy wybrać zarówno pojedyncze pliki oraz sms-y jak  i zapisać wszystko co będzie w stanie odzyskać program.

odzyskane-sms-y

Sim Card Data Recovery – wydaje się być ciekawym programem  na odzyskiwanie kontaktów z karty sim aczkolwiek niezbędny jest dodatkowo czytnik kart sim, który będzie współpracował z tym programem, w internecie program posiada sporo negatywnych opinii aczkolwiek sami tego programu nie używaliśmy. Ogólnie program ma odzyskać wszystkie dane z karty sim

sim-kart

Z innych programów oferujących odzyskiwanie skasowanych danych warto zapoznać się Retrieve Text Message 4.4.1.2 ; PC Inspektor File Recovery ; Secret Messenger 2.1

Odzyskiwanie danych z pamięci telefonu
W razie gdyby żaden z powyższych programów nie pomógł, można spróbować skorzystać i innych programów przeznaczonych do odzyskiwania danych z kart pamięci i dysków twardych, nie ma gwarancji że tego typu programy pomogą aczkolwiek warto spróbować, chodź dedykowane programy tworzone specjalnie do odzyskiwania danych z telefonów wydają się lepsze to warto wypróbować wszystkie dostępne możliwości.

Warto w telefonie ustawić zapisywanie smsów na karcie sim oraz dodatkowo jako kopia w pamięci telefonów, dzięki czemu nawet jak skasuje nam się pamięć telefonu to kopie smsów będziemy mieli wciąż na karcie sim i analogicznie w drugą stronę.

Artykuł wyszukiwany jest także pod hasłami:
odzyskiwanie wiadomości z telefonu ; odzyskiwanie kontaktów z telefonu ; Odzyskanie skasowanego SMS Android Samsung a także; odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych