Xiaomi mi band 4 powiadomienia messenger – nie wyświetla powiadomień

Xiaomi mi band 4 powiadomienia messenger
Jeżeli zakupiłeś smartwatch Xiaomi band 4 i nie wyświetla powiadomień z aplikacji to w tym artykule znajdziesz rozwiązanie tego irytującego problemu. Teoretycznie żeby ustawić powiadomienia z aplikacji a aplikacji na smartfonie wchodzimy w ustawieniach w opcje alerty aplikacji, następnie na dole wybieramy zarządzaj aplikacjami i dodajemy aplikacje, których powiadomienia mają nam się wyświetlać na opasce.
Xiaomi mi band 4 brak powiadomień Messenger

Niestety mimo wybrania np aplikacji messengera powiadomienia nie pokazują się. Na początek warto zaktualizować soft w mi bank 4, często to rozwiązuje problem z brakiem powiadomień.

Najczęściej jest tak że opaska pokazuje powiadomienia o sms – ach oraz połączenia a nie pokazuje z messengera oraz Whatsapp mimo tego że aplikacje są ustawione w alertach.

Problem można rozwiązać zezwalając na twoim smartfonie, żeby aplikacja mogła bez przeszkód działać w tle. Wchodzisz w < Ustawienia >, i wybierasz wybierz Bateria i wydajność  na telefonie Xiaomi na innych ta opcja może znajdować się gdzie indziej.

Może cię zainteresować temat : Telefony dla kobiet

Po czym powinna być dostępna opcja Aplikacje z ograniczeniami i tu klikamy wybierz aplikację. Klikasz i wybieramy aplikacje , która ma być dodana do wyjątków.

Brak powiadomień messenger Xiaomi band 4

Dodatkowo warto wejść w ustawienia w smartfonie następnie wybrać powiadomienia i upewnić się że zarówno aplikacja Mi Fit jak i Messenger mają włączone powiadomienia. Należy również nadać aplikacjom odpowiednie uprawienia w telefonie. Wchodzimy w ustawienia a następnie Menedżer uprawnień i tam wybieramy nasze aplikacje i wybieramy żeby były dostępne powiadomienie na ekranie blokady.

Losowo wybrany temat: Najlepsza kamera samochodowa

Xiaomi band 4 nie działa
Teoretycznie to rozwiązuje problem z brakiem powiadomień, niestety różnie to działa z różnymi modelami telefonów. Prawdopodobnie jest to problem z wersjami androida bądź softu w opasce.

Najnowsze rozwiązania problemu

UWAGA!!! Jeżeli powyższe rozwiązania nie przyniosły efektów to wystarczy zaktualizować swoją wersję androida na telefonie oraz odinstalować messengera, a następnie pobrać najnowszą wersję i ją zainstalować, po czym od nowa dodając ją w programie MI Fit. Metoda jest sprawdzona i działa na 100 %.