Internet Stacjonarny Plus

Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele rozwiązań jeśli chodzi o sposób dostępu do internetu mobilnego. Jaki internet mobilny? Dostawcy tego typu usług stale przeganiają się w nowych rozwiązaniach i coraz atrakcyjniejszych cenach. Darmowy internet mobilny?

 

mobilny-internet-plus

 

 

Najlepszy internet mobilny

Przez to że istnieje bardzo wiele rozwiązań dostępu do internetu warto się z nimi zapoznać aby wybrać dla siebie najatrakcyjniejszą ofertę. W tym artykule zajmiemy się dostępem do internetu w technologii LTE korzystając z takiego urządzenia jak Router 3G nazywany też Ruter LTE, dzięki któremu uzyskamy stacjonarny internet w całym domu. Najbardziej popularne Routery LTE to między innymi: Routrer Huawei B593 ; Huawei E5776 a także Router LTE Huawei E5372Router Huawei B593s, Router ZTE MF60. Roputer LTE D-Link DWR – 921 jest często polecany przez użytkowników forum jako stabilny i pracujący bezawaryjnie router. Poniżej na zdjęciu mamy Router Huawei E5776

 

router-mobilny-internet

 

Rozwiązanie plus internet lte z zastosowaniem Routera 3G WIFI w którym umieszczamy kartę sim z pakietem internetu, tak bardzo nie różni się od standardowego internetu stacjonarnego. Jedną z różnić przemawiających na korzyść mobilnego internetu jest brak jakichkolwiek przewodów. Sygnał w urządzeniach typu Router 3G czy też Modem 3G jest ściągany bezprzewodowo dzięki czemu nie musimy myśleć w jaki sposób opanować pęk kabli. Kolejną zaletą tego typu urządzenia jest duża prędkość transmisji danych, jednak w tym momencie pojawia się także wada modemu LTE. Prędkość jest duża o ile jesteśmy w zasięgu sieci LTE. Dodatkowo wpływ na prędkość może mieć także pogoda, w przypadku deszczu czy mgły prędkość nieco spada.

 

Router bezprzewodowy
Co ciekawe można zakupić także bezprzewodowy router 3g pracujący na baterie, dzieki czemu możemy go zabrać ze swobą w dowolne miejsce i udostepnić interenet WIFI bez szukania kontaktu. Taką możłiwośc oferuje np model Huawei E5776

 

Od jakiego dostawcy najbardziej opłaca się wziąć mobilny internet? Sprawdź nasze porównanie ofert: Jaki Internet Mobilny gdzie porównaliśmy ofertę internet bezprzewodowy play ; internet bezprzewodowy orange ; internet bezprzewodowy t-mobile

 

Obecnie większość operatorów telefonii komórkowej oferuje, bądź przygotowuje się do udostępnienia internetu LTE. Najatrakcyjniejszą ofertą posiada Plus. Obecnie ta sieć w pełni dostosowała swoje stacje nadawcze jak i modemy do standardów sieci LTE i oferuje bardzo duże prędkości pobierania danych, oraz atrakcyjnie pakiety w których otrzymujemy bardzo duże pakiety danych. Na rynku Plus nie ma jeszcze dużej konkurencji w dziedzinie dostępu do internetu LTE jednak w niedługim czasie się to zmieni ponieważ kolejne firmy pracują już nad swoją infrastrukturą i przygotowują swoją ofertę.

 

Plus internet oferta
Plus oprócz bardzo ciekawych cenowo pakietów dostępu do internetu LTE, posiada w swojej ofercie także specjalne pakiety z dodatkami. Najciekawsze są pakiety z tabletem bądź laptopem za złotówkę. Pozwalają one na wyposażenie się w tego typu urządzenie nie ponosząc za nie praktycznie żadnych kosztów. Wystarczy jedynie w zestawie do laptopa podpisać umowę na internet na minimalną wymaganą kwotę. W przypadku laptopa jest to 99 złotych miesięcznie i umowa na dwa lata. Co wcale nie jest bardzo dużym wydatkiem i taki pakiet prezentuje się bardzo ciekawie. Dodatkowo przy wyższym abonamencie można mieć internet mobilny bez limitu,  dzięki czemu nie musimy się ograniczać.

 

Plus internet mobilny
Na sam koniec nasuwa się pytanie czy warto? Należy poważnie nad tym pomyśleć, ponieważ zarówno szerokopasmowy dostęp do internetu jak i technologia LTE posiadają bardzo wiele zalet. Za technologią LTE przemawiają bardzo duże prędkości do 100Mb/s oraz i atrakcyjne ceny, a także dostępność internetu praktycznie w każdym miejscu. Pakiety danych są na chwilę obecną na tyle duże że w zupełności powinny każdemu wystarczyć. Natomiast za internetem szerokopasmowym przemawia przede wszystkim stabilność łącza. Pod względem cenowym rozwiązania te nie różnią się drastycznie jednak nadal odrobinę tańszy jest internet szerokopasmowy.

 

Telewizja plus internet  – Przeczytaj nasz artykuł: Telewizja w telefonie oraz Namierzanie Telefonu Komórkowego