Nielimitowany internet mobilny

Korzystając z internetu mobilnego często musimy się ograniczać żeby nie przekroczyć limitu. Zazwyczaj chcąc mieć więcej GB musimy słono za to zapłacić ale jest rozwiązanie żeby tanio korzystać bez limitu. Porównanie internetu mobilnego

 

internet moblnyInternet bez limitu danych

Nielimitowany internet bezprzewodowy

Na początek może przedstawimy ofertę różnych sieci jak Play, Plus, Orange. Chcąc wziąć abonament musimy związać się z operatorem umową na 24 miesiące co jest dość długim okresem czasu.
Internet mobilny bez limitów

Internet nielimitowany – W play za 49,99 otrzymujemy pakiet 25 GB / miesięcznie + dodatkowe 5GB co miesiąc jeżeli zamówienie złożymy online w tym mamy także modem. Za dodatkowe 20 zł otrzymamy otrzymujemy nielimitowany internet czyli całość nas wyniesie 69,99 zł

Temat, który może cię zaciekawić: Zgubiony telefon

Internet mobilny bez limitu transferu danych

W sieci plus najtańszy abonament wynosi 39,99 i w tym otrzymujemy 20 GB co nie jest zbyt wiele jeżeli ktoś poza odwiedzaniem stron korzysta np z You Tube bądź ściąga jakieś pliki. W największym abonamencie za 99,99 / miesięcznie otrzymamy 80GB, oczywiście umowa na 24 miesiące. W abonamencie mamy do wyboru modem bądź mobilny router.

Iinternet mobilny porównanie ofert

W sieci Orange najniższy abonament to 29,90 zł przez 6 miesięcy a potem 39,90 zł i otrzymujemy 10GB miesięcznie. W abonamencie za 49,90 przez 6 miesięcy a następnie po 59,90 otrzymujemy 30GB internetu a w największym pakiecie za 69,90 mamy do dyspozycji aż 50GB.

Temat z tej samej kategorii: Sprawdzenie pakietu internetowego play
Nielimitowany internet w telefonie


UWAGA!!! Ale jak napisaliśmy w tytule znaleźliśmy ofertę na korzystanie z nielimitowanego internetu mobilnego za rozsądne pieniądze. Na stronie play wejdź w zakładkę „play na kartę”, jeżeli zamówicie starter internet za 9zł czy też 50zł w tym otrzymacie 12GB na cały rok a do tego jest możliwość wykupienia nielimitowanego internetu LTE za 45 zł wpisując kod *111*645*1#. Przy kolejnych doładowaniach wystarczy doładować konto znów za 45zł i cały miesiąc korzystacie bez żadnych limitów. Naszym zdaniem jest to najkorzystniejsza oferta internetu mobilnego na rynku.

Internet bezprzewodowy bez limitu transferu

Oczywiście zamawiając taką kartę żeby korzystać z internetu na komputerze musicie mieć modem mobilny 3G bądź modem LTE, który już za 100zł można kupić choćby na portalach aukcyjnych.