Telefon HTC Desire 825 – rozsądny wybór za dobre pieniądze

Każdy chciałby, aby jego smartfon pełnił wszechstronne funkcje, pomagając zarówno w pracy, jak i codziennym życiu. Jednym zdaniem, aby pełnił rolę asystenta, który będzie pomagał 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Równocześnie nikt nie chce przepłacać. Czy jest model, który pozwoli spełnić oba te warunki? Najbliższy ideału wydaje się HTC Desire 825.

 

htc desire 825 rozsadny wybor za dobre pieniadze

 

Solidny, budzący zaufanie model

Ten telefon HTC cechuje staranne wykonanie, które sprawia, że już sam jego widok budzi zaufanie. Wyświetlacz, o przekątnej 5,5-cala w obudowie z poliwęglanu wysokiej jakości, to zarazem solidność, jak i czytelność obrazu w jakości Full HD. Smartfon ten waży zaledwie 155 g, a więc nawet nie czujesz, że go nosisz! Nie musisz też obawiać się o to, że wyświetlacz pęknie, gdy zdarzy Ci się upuścić go przypadkowo – szkło Gorilla Glass ochroni je w przypadku incydentów tego typu.
 
Zobacz temat z innej kategorii: Tanie Tablety Ranking

Smartfon do zadań wszelakich

Na pokładzie aparatu znajduje się system Android. Dzięki temu telefon HTC możesz wykorzystywać w dowolny sposób, pobierając wybrane aplikacje z Google Play. A jako że w sklepie jest ich ponad milion, wliczając w to setki tysięcy różnego rodzaju gier, możesz zmienić aparat w multimedialne centrum rozrywki. Użyteczne aplikacje pomogą Ci w wielu aspektach – od planowania podróży po obróbkę zdjęć i klipów wideo.

HTC 825 desire

Skoro już przy tym jesteśmy, warto wspomnieć o aparatach i kamerze. Główny, tylny, to aż 13 Mpix z autofokusem i trybami HDR oraz panoramicznym, a przedni (tzw. „aparat do selfie”) może pochwalić się matrycą 5 Mpix. Zastosowano w nim rozwiązanie Live Makeup, którego zadaniem jest jak najlepsze odwzorowanie twarzy, dzięki czemu selfie wychodzą perfekcyjnie. Do wideo także nie można mieć zastrzeżeń – smartfon nagrywa klipy w jakości Full HD 1080p.

Warto wiedzieć: Co oznacza H w telefonie

 

Pobieraj dane – miejsca nie brakuje

Standardowa pamięć smartfona to 16 GB, co pozwala na umieszczenie w telefonie HTC setek zdjęć, klipów wideo i muzycznych. Jeśli jednak chcesz mieć praktycznie nieograniczoną przestrzeń, możesz powiększyć tę ilość miejsca za pomocą karty microSD – maksymalna wielkość obsługiwanych danych to aż 2 TB, czyli tyle samo, ile największe dyski twarde komputerów stacjonarnych! Pobieranie danych odbywa się błyskawicznie dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Z innej kategorii: Sieć 3G co to jest?

 

Smartfon HTC komunikuje się również bezprzewodowo za pomocą popularnego rozwiązania Bluetooth. Pojemna bateria gwarantuje do 6 godzin oglądania non-stop filmów lub 24 godziny rozmów bez konieczności ładowania. Z Desire 825 nie musisz patrzeć co chwilę, ile procent baterii pozostało!

 

Dodatkowa zaleta to kopia zapasowa danych, które przerzucane są do chmury Google. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu nigdy nie stracisz niczego ważnego!