prestigio-multiphone-4055-duo

Prestigio co to za firma

Prestigio opinie o firmie – Dostajemy wiele zapytań od nośnie firmy prestigio a dokładniej czy warto kupować urządzenia tej firmy oraz czy ogólnie firma jest wiarygodna, jak z jakościąch ich produktów?

 

prestigio-multiphone-4055-duo

 

 

 Prestigio co to za marka

Na początek nieco faktów, Firma Prestigio zarejestrowana jest na Cyprze a swoją centrale ma w mieście Limassol. Prestigio jest to własna marka firmy ASBISC, która zajmuję się dystrybucją telefonów komórkowych, tabletów, komputerów czy też oprogramowania komputerowego.

Obecnie firma ta działa w ponad 32 krajach i jej urządzenia takie jak Smartfony, tablety, kamery samochodowe, słuchawki możemy dostać praktycznie w całej europie. Jeżeli chodzi o Polsce to znajdują się tu dwa serwsy ASBIS PL Sp. z o.o. mieszczący się w warszawie oraz FIXIT S.A. w krośnie.

 

Prestigio o firmie

Czy warto kupić urządzenia prestigio? Nie wątpliwie są to dobre urządzenia w przystępnej cenie tutaj można przeczytać recenzje…. Jeżeli chodzi o jakość to jest ona na dobrym poziomie a tablety jak i telefony tej firmy zdecydowanie można polecić. Jest tylko jedno ale….

 

prestigio roadrunner 550 1

 

Przeczytaj także:Zegarki na telefon za darmo

Dopóki taki tablet czy to smartfon nam działa to nie ma problemu, gorzej gdy na przykład tablet nam upadnie i pęknie ekran dotykowy. Jak wspomnieliśmy wyżej firma ta posiada własne serwisy napraw co jest dużym plusem i jeżeli naprawa podlega gwarancji to wszystko przebiega bez problemu, gorzej jeżeli jest to naprawa poza gwarancyjna wtedy taki serwis za wymianę ekranu zażyczy sobie 60-70% wartości tabletu co jest nie opłacalne. Oczywiście serwisy znanych marek jak Samsung czy też Sony, LG robią podobnie ale w przypadku tych drugich koszt takiej naprawy możemy zminimalizować.

 

Warto zapoznać się także z tematem:Ukrywanie plików android

Firma prestigio opinie

Byłoby znacznie taniej gdybyśmy sami zakupili wymienili taki ekran, tylko tu pojawia się problem z dostępnością części na rynku, do wielu modeli Prestigio w ogóle nie znajdziemy części zamiennych i pozostaje jedynie naprawa w oficjalnym serwisie co jest nie opłacalne.

 

W przypadku markowych urządzeń znanych marek do każdego modelu znajdziemy całą masę części i lokalnych serwisów, które naprawią nam nasze urządzenie. Tak więc przed zakupem tabletu czy smartfona prestigio warto wziąć pod uwagę koszty przyszłych napraw jeżeli jakaś cześć ulegnie uszkodzeniu.

Jedna myśl na temat “Prestigio co to za firma

  1. Niestety, wysokie koszty naprawy pogwarancyjnej i niedostępność części to prawda. Uszkodzenie ekranu dotykowego oznacza w praktyce oddanie telefonu, lub tabletu na złom. Już nic nie da się z tym zrobić.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa