Prestigio co to za firma

Prestigio opinie o firmie – Dostajemy wiele zapytań od nośnie firmy prestigio a dokładniej czy warto kupować urządzenia tej firmy oraz czy ogólnie firma jest wiarygodna, jak z jakościąch ich produktów?

 

prestigio-multiphone-4055-duo

 

 

 Prestigio co to za marka

Na początek nieco faktów, Firma Prestigio zarejestrowana jest na Cyprze a swoją centrale ma w mieście Limassol. Prestigio jest to własna marka firmy ASBISC, która zajmuję się dystrybucją telefonów komórkowych, tabletów, komputerów czy też oprogramowania komputerowego.

Obecnie firma ta działa w ponad 32 krajach i jej urządzenia takie jak Smartfony, tablety, kamery samochodowe, słuchawki możemy dostać praktycznie w całej europie. Jeżeli chodzi o Polsce to znajdują się tu dwa serwsy ASBIS PL Sp. z o.o. mieszczący się w warszawie oraz FIXIT S.A. w krośnie.

 

Prestigio o firmie

Czy warto kupić urządzenia prestigio? Nie wątpliwie są to dobre urządzenia w przystępnej cenie tutaj można przeczytać recenzje…. Jeżeli chodzi o jakość to jest ona na dobrym poziomie a tablety jak i telefony tej firmy zdecydowanie można polecić. Jest tylko jedno ale….

 

prestigio roadrunner 550 1

 

Przeczytaj także:Zegarki na telefon za darmo

Dopóki taki tablet czy to smartfon nam działa to nie ma problemu, gorzej gdy na przykład tablet nam upadnie i pęknie ekran dotykowy. Jak wspomnieliśmy wyżej firma ta posiada własne serwisy napraw co jest dużym plusem i jeżeli naprawa podlega gwarancji to wszystko przebiega bez problemu, gorzej jeżeli jest to naprawa poza gwarancyjna wtedy taki serwis za wymianę ekranu zażyczy sobie 60-70% wartości tabletu co jest nie opłacalne. Oczywiście serwisy znanych marek jak Samsung czy też Sony, LG robią podobnie ale w przypadku tych drugich koszt takiej naprawy możemy zminimalizować.

 

Warto zapoznać się także z tematem:Ukrywanie plików android

Firma prestigio opinie

Byłoby znacznie taniej gdybyśmy sami zakupili wymienili taki ekran, tylko tu pojawia się problem z dostępnością części na rynku, do wielu modeli Prestigio w ogóle nie znajdziemy części zamiennych i pozostaje jedynie naprawa w oficjalnym serwisie co jest nie opłacalne.

 

W przypadku markowych urządzeń znanych marek do każdego modelu znajdziemy całą masę części i lokalnych serwisów, które naprawią nam nasze urządzenie. Tak więc przed zakupem tabletu czy smartfona prestigio warto wziąć pod uwagę koszty przyszłych napraw jeżeli jakaś cześć ulegnie uszkodzeniu.