Prestigio multipad 7.0 pro duo pmp5570c

Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo PMP5570C to kolejna odsłona nowoczesnego tabletu multimedialnego z systemem operacyjnym: Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Pmp5570c duo Opinie

Prestigio Pro Duo

 

 Prestigio multipad 7.0 pro duo test

Dzięki systemowi w wersji 4.0 obsługa tabletu nie tylko sprawia przyjemność, ale i okazuje się bardzo intuicyjna. Pomimo, iż jego ekran dotykowy ma zaledwie 7 cali, w użytkowaniu sprawdza się doskonale. Gwarantuje przede wszystkim wygodę i zarazem stuprocentową mobilność. Tablet ten kosztuje zależnie od punktu sprzedaży, w granicach od 300 do 400 złotych.

Zobacz także :Prestigio co to za firma

 

Prestigio multipad 7.0 pro duo root

Dane techniczne:
Procesor:                               2-rdzeniowy, 1,6 GHz
Pojemność:                            8 GB
Pamięć RAM:                          1 GB
Karta bezprzewodowa Wi-Fi:    802.11/b/g/h
Rozdzielczość aparatu przedniego:    0,3 Mpx
Rozdzielczość aparatu tylnego:          2 Mpx
Czytnik kart pamięci:                        micro do 32 GB
Złącze USB:                                     mini USB
Złącze HDMI:                                   mini HDMI
Pojemność akumulatora:                  4100 mAh
Czas pracy:                do 5,5 h
Wymiary:                   195 x 123 x 12 mm
Waga:                        359 g

 

Tablet Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo PMP5570C wyposażony jest w głośniki i mikrofon.  Użytkownicy tego multimedialnego tabletu mają dostęp do plików muzycznych, zdjęć i e-booków. Mogą odtwarzać filmy FullHD. W zestawie znajdują się również słuchawki, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ładowarka, kabel USB i kabel OTG. W standardowej ofercie sklepów, na tablet udzielana jest gwarancja trwająca 24 miesiące.

 

Prestigio multipad 7.0 pro duo opinie
Opinie na temat modelu PMP5570C na ogół są pozytywne. Użytkownicy niejednokrotnie wspominają, że jak na tak atrakcyjną cenę, tablet jest całkiem dobry. Można w nim sprawdzać pocztę, przeglądać strony w internecie, szukać informacji i czytać książki. Do tych czynności okazuje się nawet bardzo dobry.

 

Niektórzy są też zdania, że tablet nadaje się dla dzieci do prostych gier. Dużo mówi się o stylowym i eleganckim wyglądzie, a także o wyświetlaczu, który podobno robi wrażenie. Sądząc po opiniach i ogólnych wypowiedziach w sieci, tablet ten doskonale nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jest idealnym sprzętem multimedialnym dla niewymagających użytkowników. Użytkownicy chwalą ten tablet za design, szybkość działania, prędkość, łatwość i wygodę użytkowania, pojemność dysku, a także za łączność bezprzewodową. Jest polecanym produktem a do tego dużo tańszym niż produkty światowych firm.