Tablety z modemem 3G

Coraz więcej osób planuje zakup tabletu. Urządzenia takie zdobywają coraz większą popularność i są coraz bardziej pożądanymi na rynku produktami. Przy zakupie tabletu bardzo dużą rolę odgrywa wiele rzeczy i jedną z nich jest modem 3G. Modem 3G pozwala na dostęp do sieci telefonii komórkowej trzeciej generacji pozwalającej na bardzo szybkie przesyłanie danych w tym dostęp do szybkiego internetu. Tanie tablety z modemem 3g

TABLETY-Z-MODEMEM-3G

 

Tablety z 3g

Tablety z wbudowanymi modemami 3G można kupić nawet za poniżej 1000 złotych i właśnie tymi urządzeniami zajmiemy się w artykule. Tablet z wbudowanym modemem 3g

Modecom FreeTab 8001
Tablet z 8 calowym ekranem IPS o rozdzielczości 1024x768px. Pod dobrze wykonaną i stylową obudową znajduje się dwurdzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM co pozwoli nam na komfortowe korzystanie z urządzenia. Modecom FreeTab 8001 nie jest oczywiście urządzeniem które powala pod względem wydajności jednak do podstawowych czynności w zupełności wystarczy. Największą wadą urządzenia jest bateria która niestety nie pozwala na długą pracę. Tablet w dniu premiery kosztował około 700 złotych.

Modecom FreeTab 8001

 

Asus Fonepad ME371MG
Bardzo interesujący tablet łączący w sobie zarówno tablet jak i telefon. Tablet wyposażony został w ekran o przekątnej 7″ oraz rozdzielczości 1280x800px. Dużym plusem urządzenia jest bateria która wytrzymuje naprawdę długi. Ze specyfikacji podanej przez producenta możemy dowiedzieć się że przy pełnym obciążeniu bateria wytrzyma aż 9 godzin. Tablet z pewnością jest pozycją wartą sprawdzenia a jego cena w dniu premiery wynosiła około 1000 złotych.

 

Acer Iconia B1
Bez wątpienia jest to bardzo ciekawy tablet przygotowany dla nas przez firmę Acer. Ekran charakteryzuje się przekątną 7″ oraz rozdzielczością 1024x600px. Producent w tablecie zastosował podzespoły pozwalające na dość komfortową pracę. Pod obudową znajdziemy czterordzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM. Niestety tablet miewa czasem problemy z wydajnością i potrafi się zaciąć. Kolejną wadą urządzenia jest dość kiepska jakość wykonania jak na produkt z tej półki oraz co najważniejsze brak gniazda HDMI.

 

Samsung Galaxy Tab 2 oraz Galaxy Tab 3
Bardzo interesujący tablet wysokiej jakości. W urządzeniu dostajemy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz oraz 1GB pamięci RAM. Ekran oczywiście charakteryzuje się przekątną 7″ oraz rozdzielczością 1024x600px. Największym atutem urządzenia jest to że dostajemy produkt bardzo dobrze wykonany oraz posiadający dobrej jakości baterię pozwalająca nam na długi czas pracy. Cena tabletu wynosi około 900 złotych. Co prawda nie jest to najtańszy tablet z 3g ale mimo wszystko jest wart swojej ceny.

Samsung-Galaxy-Tab-2-7.0 z 3g

 

Tablety z modemem 

 

Dodatkowo tablety posiadające modem 3G to: Ipad 2 ; iPad 2 mini ; Sony Xperia Tablet Z ; Alcatel One Touch Evo 7 ; MTP259 3G

Modem 3G tablet

Podsumowując na rynku znajduje się bardzo wiele urządzeń z wbudowanym modemem 3G. Za kwotę poniżej 1000 złotych jesteśmy w stanie dostać markowy tablet z ekranem o przekątnej 7-8″ oraz dość dobrą wydajnością i baterią pozwalającą na długą pracę. Tablety w tej cenie są wykonane dość dobrze jednak i tutaj zdarzają się wyjątki. Przed zakupem warto sprawdzić również czy dane urządzenie nie jest awaryjne oraz jak wygląda sprawa z pomocą techniczną i serwisem. Za 1000 złotych możemy także poszukać tabletów z Chin które niekiedy są bardzo dobrą alternatywą dla markowych produktów.