Wymiana Wyświetlacz Samsung F480 Tocco

1. Zdejmij tylną pokrywę baterii, karty SIM i karty pamięci. Cztery śrubki muszą być usunięte.

Samsung f480 wymiana lcd

2. Miedzy przedni a tylni panel wsuń kawałek np karty po czym przesuwaj po długości obudowy aż zaczepy trzymające obudowę zwolnią się.

 


 

3. po zdjęciu tylnej obudowy całość powinna wyglądać jak na zdjęciu poniżej

 

samsung f480

4. Cztery złącza taśm zaznaczone czerwonym kółkiem należny odczepić delikatnie je podważając, następnie należy odkręcić śrubki (zaznaczone na biało). Taśmę z bocznymi przyciskami po wypięciu można odłożyć jako osobny element – przycisk znajdujący się po bocznej stronie, przymocowany  jest na dwustronną taśme którą należny delikatnie odkleić uważając na taśmę z przyciskami.

 

 

5. Poniżej na zdjęciu można zobaczyć jak wygląda taśma po rozłączeniu i odlepieniu bocznych przycisków od obudowy, następnie należny podważyć  płytę główną telefonu w miejscu zaznaczonym na czerwono.

 

6. w tym momencie powinieneś mieć rozłączona płytę główną, zwróć uwagę że taśma wyświetlacza została wypięta w czasie wyciągania płyty głównej

samsung tocco

 

7. Z odłączoną anteną telefon powinien wyglądać dokładnie jak na zdjęciu poniżej. Następnie usuń śrubki niedaleko górnej części telefonu (zaznaczone na czerwono) zaznaczone również na czerwono złącze taśmy, u dołu po lewej, musi być odłączone. Wystarczy usunąć czarny zaczep i wyciągnij małą taśmę z dala od jej gniazda.

 

8. Poniżej można zobaczyć taśmy już odłączone. Dwa zaciski przytrzymujące płytę główną telefonu (zaznaczone na czerwono) delikatnie odgiąć i tym sposobem wyciągnąć płytkę.

 

9. Teraz usuń metalowa płytkę i przeciągnij tasiemki przez szczeliny (zaznaczone czerwonym okręgiem),aparat przymocowany dwustronna taśma odkręć od obudowy.

 

f480

10. Zdejmując metalowa płytkę masz już dostęp do wyświetlacza, następnie podważ go w miejscach zaznaczonych na zdjęciu czerwonym kołem i odłóż na bok.

 

Powinieneś w tym momencie mieć wypięty Wyświetlacz Samsung F480 Tocco

Na koniec jak zwykle życzymy miłego i udanego składania telefonu