Seflie stick – udogodnienie podróży

Dzisiejsze telefony to samo- aktualizujące się banki możliwości. Jeszcze 10 lat mogliśmy zaledwie przewidywać, jak bardzo rozwinie się technologia i jak ta ewolucja wpłynie na codzienność.

Zabierz w podróż selfie stick

Doskonała rozdzielczość zdjęć i małe rozmiary współczesnych telefonów komórkowych, to cechy, które wpływają na spadek zainteresowania kupnem aparatów fotograficznych.
Telefon komórkowy jest poręczny i ergonomiczny. W przeciwieństwie do aparatu fotograficznego, można go zabrać dosłownie wszędzie i korzystać z szerokiego wachlarza funkcji. Nie odczujemy jego ciężaru podczas długiego spaceru lub w trakcie odbywania wycieczki, a bateria może starczyć na bardzo długo przy rozsądnym gospodarowaniu. Jeśli dodamy do tego zalety jakie dało nam pojawienie się selfie sticków, staje się jasne, że zakup dodatkowego aparatu fotograficznego jest zbędny. Długie wysięgniki sticków pozwalają na uchwycenie w jednym kadrze kilku osób oraz znajdującej się za nimi przestrzeni. Możemy sami wybrać się w podróż życia i przywieźć ze sobą swoje zdjęcia ze wszystkich najciekawszych miejsc. Dzięki selfie stickom możliwe jest zrobienie zdjęcia z odpowiedniej perspektywy, z zachowaniem jego wysokiej jakości.

Uchwyty samochodowe dla kierowców

Jadąc w nieznane ważne jest, aby mieć dostęp do mapy lub nawigacji. Klasyczne wersje map odeszły w niepamięć wraz z nastaniem ery powszechnego dostępu do internetu mobilnego. Nawigacja samochodowa to dla wielu kierowców standard, bez którego każdy wyjazd poza miasto byłby stresujący. Dzięki nowoczesnym uchwytom samochodowym możliwe jest umieszczenie jej w wygodnym miejscu w zasięgu wzroku kierowcy. Telefon z nawigacją lokuje się najczęściej na desce rozdzielczej lub na kratce nawiewu. Uchwyty samochodowe są gwarantem bezpiecznego i komfortowego użytkowania urządzenia. Mamy do wyboru wiele wariantów montowania telefonu, w tym uchwyty z magnesem, lub na zacisk. Przy opcji drugiej dobrze jest upewnić się, że rozwarcie krokodylka zaciskającego się wokół telefonu jest wystarczająco duże, aby objąć posiadany przez nas model. Przy zakupie uchwytu, warto zwrócić uwagę na pewne aspekty jego użytkowania, które mogą być dla nas dużym udogodnieniem.

Do tych aspektów niewątpliwe należy możliwość ściągnięcia urządzenia jedną ręką i możliwość regulowania położenia ekranu pod dwoma kątami. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie jeśli z samochodu korzysta więcej niż jedna osoba; wówczas ustawienie uchwytu powinno być regulowane indywidualnie. Jeśli chodzi o mocowanie do podłoża, to najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest ssawka. Może być ona żelowa lub tradycyjna, sterowana przy pomocy małej wajchy. Ich mocowanie jest wytrzymałe, dlatego nie trzeba obawiać się o oderwanie uchwytu, jeśli często jeździmy po wyboistych drogach. Niezawodny uchwyt gwarantują także egzemplarze przymocowywane do kratki. Jest to dobry wybór dla każdego kierowcy, który preferuje całkowitą widoczność i nie lubi obecności dodatkowych przedmiotów na szybie, czy desce rozdzielczej. Wiele z dostępnych na rynku produktów udogodni długą podróż, dzięki funkcjom takim jak ładowanie bezprzewodowe lub wyposażenie w dodatkowy uchwyt na kabel do ładowarki.

Uchwyty samochodowe dla pasażera

Coraz chętniej podróżujemy z dziećmi. Jeśli dziecko niecierpliwi się podczas podróży, możemy umilić mu czas. Nie zawsze jednak uda nam się zadowolić je muzyką, czy rozmową. Wówczas, można skorzystać z nowego, doskonałego gadżetu, który z pewnością przypadnie do gustu także dorosłym pasażerom. Trzymanie telefonu w ręce podczas siedzenia w fotelu samochodowym efektuje bólem karku z powodu pochylonej pozycji głowy. Taka podróż jest niekomfortowa. Uchwyty samochodowe na zagłówek to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na oglądanie wideo lub czytanie podczas siedzenia w wygodnej pozycji. Uchwyty te przeszły szereg testów, dzięki którym wiadomo, że są w pełni bezpieczne i nie stanowią zagrożenia, nawet podczas gwałtownego hamowania. Ponadto, uchwyty są skonstruowane tak, by umożliwić oglądanie treści zarówno w pionowej pozycji ekranu, jak i poziomej. Uchwyty samochodowe dla pasażera pasują do każdego rodzaju zagłówka i są proste w montażu. Uchwyty samochodowe obejmują przedmioty o średnicy od 4,5 do 10,5 cala.