Rejestrator samochodowy Novatek 96650

G1WH novatek – Od kiedy pojawiła się moda na używanie kamer samochodowych, kierowcy rozglądają się za nowymi modelami tego rodzaju urządzeń. Co więcej, sami producenci mają szerokie pole do popisu. Co chwilę wprowadzają na rynek kolejne modele kamer samochodowych, tym sposobem zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jedną z propozycji na obecnym rynku jest rejestrator video G1WH.

czy warto
G1wh novatek 96650

Parametry kamery:

Rozdzielczość wideo – 1920×1080 Full HD

Kąt widzenia obiektywu – 140 stopni

procesor – Novatek 96650

Zapis video – prędkość 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1280×720

Wyświetlacz – 2.7″ TFT LCD ekran panoramiczny

Wyjście – USB2.0, HDMI, AV OUT.

Warto przeczytać także:Najlepsza kamera samochodowaKamera samochodowa G1WH z procesorem Novatek 96650, na rynku znana jest jako ulepszona wersja jednego z najpopularniejszych rejestratorów samochodowych model G1W. To kolejna propozycja dla kierowców, którzy gustują w tego rodzaju akcesoriach w tym nowoczesnym modelu kąt widzenia obiektywu wynosi dokładnie 140 stopni. Doskonałe parametry tego urządzenia, pozwalają na zapisywanie obrazu wideo w bardzo wysokiej rozdzielczości, która kształtuje się następująco: 1920×1080Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę. Dzięki danej kamerze, operator może również wykonać zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix

Kamery samochodowe z nagrywaniem

Kamera samochodowa została wyposażona w tryb nadpisywania plików, który jest bardzo przydatną opcją. Ponadto ma możliwość wyłączenia zapisu dźwięku. Bardziej wymagający operatorzy na pewno ucieszą się z funkcji, która pozwala na oznaczanie nagrań wideo przy użyciu własnego tekstu. W dodatku została wyposażona w opcję nagrywania po wykryciu ruchu. Jedną z podstawowych zalet tego urządzenia jest automatyczne zabezpieczenie plików w czasie usterki.

Poniżej dwa filmiki nagrane dokładnie tym modelem kamerki.
Kamera G1WH z tak wydajnym procesorem jest urządzeniem pozytywnie opiniowanym i zarazem chętnie kupowanym przez kierowców, którym zależy na rejestrowaniu przebytej trasy oraz tego, co dzieje się na drodze w czasie jazdy. To jeden z najlepiej znanych modeli, który w pełni zaspokaja potrzeby wielu użytkowników. Koszt takiej kamery wynosi przeszło 200 złotych, ale inwestycja jest jak najbardziej opłacalna.