Sprawdzenie pakietu internetowego play

Dziś będzie krótko, kilkukrotnie dostaliśmy już wiadomość żeby napisać kod na sprawdzenie ilości MB do wykorzystania w sieci play. Wykupując pakiet internetowy czy w ofercie na kartę bądź w mixie pojawia się problem jak sprawdzić ilość wykorzystanych danych.  Sprawdzanie pakietu internetowego play

 

internet

 

Stan pakietu internetowego play

Niestety powiadomienie sms przychodzi dopiero gdy pakiet skończy się całkowicie a nie gdy pozostaje jeszcze kilka MB. W ofertach na kartę wpisujemy *108# i zatwierdzamy zieloną słuchawką, powinien pojawić nam się dostępny limit do wykorzystania.


 

Podobny tematycznie: Internet Stacjonarny Plus

 

Niestety często jest tak że dostępny limit nie pokrywa się z tym co pokazuje nam licznik danych internetowych, rozbieżności bywają różne od kilku MB do kilkunastu.

 

Kod na sprawdzenie internetu play

Sprawdzenie pakietu internetowego play ale w pakiecie promocyjnym sprawdzamy za pomocą kodu *111#, następnie pojawi się menu z którego wybieramy 2 czylu usługi promocyjne a następnie 5 promocyjne MB

 

Internet mobilny bez limitu play

Na koniec chciałbym przedstawić ciekawą ofertę na nielimitowany internet w play, oferta dostępna jest tylko jeżeli zamówienie złoży się przez internet, za 45zł miesięcznie można korzystać do woli. Oferta sprawdzona, sam tak korzystam z modemem LTE Huawei E3372 na laptopie.

 

Temat dotyczący modemów: Najlepszy Mobilny Internet