Wideorejestrator Orllo rx-260g Recenzja

Kamera samochodowa zwana równiej rejestratorem samochodowym to urządzenie, które w obecnych czasach cieszy się dużą popularnością. Jedną z propozycji na dzisiejszym rynku jest kamera ORLLO RX-260G, która bez trudu rejestruje obraz zarówno w dzień jak i w nocy, za każdym razem w najwyższej jakości Full HD.

orllo

  • Kamera samochodowa orllo
  • sensor – 1/2.5” CMOS Ambarella 5 Mpix
  • rozdzielczość – Full HD 1920×1080
  • zoom cyfrowy – 4x, kąt widzenia obiektywu – 170 stopni
  • wyświetlacz – 2,7” TFT LCD
  • wyjścia – HDMI, AV, USB,
  • wymiary – 87x47x37 mm
  • Temat, który może cię zainteresować: Kamera samochodowa jaką kupić

Rejestrator jazdy full hd

Kamera samochodowa ORLLO RX-260G to urządzenie, które umożliwia rejestrowanie obrazu niezależnie od warunków pogodowych, pory dnia oraz innych czynników. Wyposażona w funkcję GPS stwarza operatorom dodatkowe możliwości. Funkcje tego parametru to nie tylko zapis przejechanej trasy, ale również prędkości chwilowej i średniej, a także podgląd trasy. Kamera posiada funkcję jaką jest G-sensor, który umożliwia dokonanie zapisu przy zderzeniu.

Ponadto wyposażona jest w czujnik ruchu. Dla zwiększenia jakości kamery, producent zamontował w niej wysokiej jakości szklany obiektyw i wyposażył ją w najwyższej klasy system, którym jest Ambarella. To on zapewnia wysokiej jakości obraz, który jest tak bardzo ważny w tego rodzaju urządzeniach.

orllo rx 610g rejestrator jazdy

Warto przeczytać także: Udostępnianie internetu z telefonu

Kamera samochodowa hd

Kamera ORLLO RX-260G jest niedużym urządzeniem, a jakże funkcjonalnym. Posiada menu w języku polskim, angielskim oraz w wielu innych językach. Kompresja video wynosi H.264, a format zapisywanych plików to MOV. Z kolei jeżeli chodzi o zdjęcia, zapisywane są w formacie JPEG, w rozdzielczości 5 Mpix. Kamera nagrywa dźwięk, a jej zasilanie stanowi akumulator. Dla większej funkcjonalności urządzenia, producent wyposażył je w możliwość obsługiwania karty pamięci microSD/microSDHC 4 do 32 GB.


Rejestratory trasy

Na ogół w zestawach wraz z kamerą znajduje się przyssawka do szyby, ładowarka samochodowa, a także dwa kable – USB i HDMI. Ten model obecnie kosztuje w granicach 500 złotych. Cena może nieco różnić się, w zależności od punktu sprzedaży. Tego rodzaju urządzenia cieszą się największa popularnością w sieci, gdzie zresztą jest największy wybór.