Kategoria Aplikacje na Androida zawiera zarówno recenzje - opisy ciekawych aplikacji jak i porady android, dotyczące zarówno funkcjonalności systemu jak i jego modyfikacji. Pobierz aplikacje na telefon z androidem oraz na tablety.

Mój Indeks Glikemiczny to jedna z dostępnych za darmo aplikacji, która pomaga w komponowaniu diety względem wskaźnika IG danego produktu.

indeks

Chcesz zmienić swój telewizor w centrum multimedialnej rozrywki bez konieczności zakupu sprzętu z funkcją Smart TV? Wystarczy, że kupisz specjalną przystawkę do telewizora Android TV i możesz korzystać ze swojego telewizora jak z tabletu lub smartfona. Telewizja internetowa android

Android-TV1

Najnowsza aktualizacja Samsunga Galaxy S i9000 wprowadza pewnie zmiany, likwiduje wcześniej wykryte usterki i generalnie z założenia ma usprawnić pracę systemu. Jak zaktualizować Samsunga Galaxy S o tym poniżej?

 

aktualizacja-androida

Pliki txt bądź doc są to proste pliki tekstowe i czasem potrzebujemy zgrać plik w takim formacie na telefon i zobaczyć jego zawartość. Zobacz także Plik 3GP

 

txt-android

Na smartfonach możemy przechowywać wiele plików w tym prywatnych zdjęć, filmików do których nie chcemy żeby wszyscy mieli dostęp, dlaczgo czasem musimy ukryć niektóre pliki a zwłaszcza zdjęcia bądz filmy na andoida.

ukryte pliki android

części oraz serwis telefonów komórkowych