Telefon do każdej firmy – Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 , telefon jednego z największych na świecie producentów elektroniki, jest wprost stworzony dla przedsiębiorcy pracującego w każdej branży.

 

Urządzenie dla skutecznego przedsiębiorcy – Galaxy S6 Samsung

Firmowy telefon to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju narzędzie pracy, które ma ułatwiać Ci prowadzenie interesów. Co więcej, smartfon powinien niejako być podobny do swojego właściciela – niezawodny i skuteczny. To m.in. te cechy decydują o powodzeniu pracy i odniesieniu sukcesu bez względu na to, czy dotyczy to właściciela dużej firmy, czy szeregowego pracownika korporacji.

Przeczytaj także: Smart tv co to jest
Jednym z ciekawszych telefonów biznesowych na rynku jest Samsung Galaxy S6. Południowokoreański producent od lat słynie z jakościowych smartfonów i innowacyjnych technologii, co wyraźnie widać właśnie w tym modelu.

Rozładowana bateria? To już nie kłopot

Jednym z najczęstszych problemów wszystkich obecnie produkowanych smartfonów jest zbyt szybkie rozładowywanie baterii. Wystarczy przez kilka godzin nieco bardziej intensywnie korzystać z telefonu, a licznik stanu naładowania akumulatora wskazuje alarmująco niski poziom. Najczęściej to efekt niedostosowania pojemności baterii do wymagań chociażby wyświetlacza. A przecież jako przedsiębiorca nie możesz pozwolić sobie na sytuację, w której nie będziesz w stanie nawiązać kontaktu ze współpracownikiem lub kontrahentem z powodu rozładowanego telefonu.
W Galaxy S6 znajduje się bateria o pojemności 2550 mAh. Aby ułatwić proces ładowania, zastosowano jednak innowacyjną technikę uzupełniania energii w sposób indukcyjny. Dzięki temu nie musisz podłączać tradycyjnego kabelka do telefonu, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Taka ładowarka pracuje zarówno w standardzie PMA, jak i Qi.

I co najważniejsze, ładowanie trwa niebywale krótko – znacznie szybciej niż w większości smartfonów oferowanych przez konkurencję. A do tego pierwsze kilkadziesiąt procent ładuje się w tempie szybszym niż 1% na 1 minutę.

Co kryje w sobie Samsung Galaxy S6?

Dla większości przedsiębiorców jednym z bardziej istotnych parametrów jest wielkość wyświetlacza w telefonie. Pod tym względem S6 wypada naprawdę korzystnie, tym bardziej, jeśli weźmie się pod uwagę jego stosunkowo niewielkie wymiary (143,4 mm wysokości, 70,5 mm szerokości i 6,8 mm grubości). Model ten posiada ekran AMOLED o przekątnej 5,1 cala, co jest świetnym kompromisem. Z jednej strony pozwala na wygodną obsługę za pomocą jednej ręki (warto tu wspomnieć i intuicyjnym systemie Android), z drugiej natomiast jest na tyle duży, że możesz na nim oglądać filmy i przeglądać strony internetowe lub media społecznościowe. Na jakość wyświetlania znakomicie wpływa również zastosowanie standardów QHD.

Wykonanie obudowy jest bardzo eleganckie i nawiązuje do klasycznych modeli z serii Galaxy. Ale w tym wypadku to nie wygląd zewnętrzny jest najważniejszy (choć naprawdę robi wrażenie), a to, co kryje się w środku. Bardzo mocny, ośmiordzeniowy procesor taktujący 2,1 GHz i 1,5 GHz sprawia, że system jest stabilny, a wszystkie aplikacje i podsystemy działają niebywale sprawnie i szybko. Spory wpływ ma na to również duża pamięć RAM (3 GB).

Galaxy S6 Samsung– telefon, który wprowadził rynek telefonów komórkowych na nowy poziom. Mnogość funkcji, bardzo mocne podzespoły oraz wyjątkowej klasy multimedia sprawiają, że smartfon biznesowy stał się czymś więcej, niż tylko urządzeniem do pracy.