Goclever insignia 800 win Opinie

O tablecie Goclever Insignia 800 WIN 3G mówi się – jedno urządzenie, wiele możliwości. Taki jest właśnie ten tablet. Funkcjonalny, wygodny w użyciu, estetyczny, niezastąpiony wręcz w pracy i prywatnie. Umożliwia kontakt z bliskimi, dostarcza mnóstwo rozrywki. To po prostu tablet dla wymagających, a przede wszystkim dla tych, którzy stawiają na komfort użytkowania.

Goclever-insignia

 Specyfikacja techniczna:

Wyświetlacz – 8″, rozdzielczość 1280×800

Procesor – Quadcore INTEL Atom Processor Z3735E 1.33 Ghz

System – Windows 8.1

Pamięć RAM – 1 GB DDR3

Porty – czytnik kart SD, USB, wyjście audio, HDMI,

Kamera – przód: 2.0 Mpix, tył: 5.0 Mpix

Bateria 4300 mAh

 

Temat, który może cię zainteresować:Wodoodporne tablety

Jeżeli chodzi o system operacyjny to jest to WIndows 8.1 co dla wielu osób może stanowić wadę, moim zdaniem dużo lepiej prezentowałby się on z systemem Android, który oferuje nieco więcej możliwości i jest moim skromnym zdaniem bardziej funkcjonalny.

dol

Goclever tab insignia 800

Tablet jest wysokiej jakości urządzeniem mobilnym przeznaczonym głównie dla osób, które cenią sobie mobilność, niezależność i wysoki komfort używania. Urządzenie zostało stworzone głównie z myślą o biznesie, z uwagi na dodatkowe funkcje jakimi wyróżnia się na tle innych tabletów. Posiada darmowy, pełen pakiet MS Office 365.

Zobacz również temat: Tanie Tablety Ranking

Tablet posiada modem 3G, a więc zapewnia dostęp do Internetu. Jego elegancki wygląd oraz poręczny kształt to podstawowe atuty danego urządzenia. Duży ekran IPS umożliwia wygodne korzystanie z tabletu i zapewnia wyświetlanie obrazu w najwyższej jakości. Przy użyciu danego tabletu użytkownicy mogą czytać, przedstawiać prezentacje, a także oglądać filmy. Sam system zapewnia płynną pracę urządzenia i szereg możliwości.Goclever tablety opinie

Zapoznając się opiniami na temat danego tabletu można napotkać na informacje, które wskazują na to, iż urządzenie to jest kolejnym udanym produktem polskiego producenta. Tablet goclever insignia 800m zyskuje tak dużą popularność dzięki atrakcyjnej cenie i szerokim możliwościom jakimi dysponuje. Model ten jest idealnym tabletem do podstawowych zastosowań. Podoba się nie tylko pod kątem specyfikacji technicznej, ale też wizualnie. To solidnie wykonany i starannie wykończony tablet, który zauroczy każdego, kto już od jakiegoś czasu rozgląda się za tego rodzaju urządzeniem.

sloty

Warto przeczytać także:Udostępnianie internetu z telefonu

Wady tabletu

    • Spora części systemu nie została przetłumaczona na j. polski
    • Zbyt mała ilość pamięci zarówno ram (tylko 1 GB) jak i dla użytkownika
    • Klawiatura ekranowa nie obsługuje auto uzupełniania w języku polskim (bez polskich znaków)
    • Brak modułu GPS (nie dla każdego jest to wada)
    • System Nieco wolno chodzi
parametry copy copy